Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a pasim nem tisztel, és h. ülyének néz?

Figyelt kérdés

Szerinte nem értek semmihez, és ha ő nem lenne, akkor elrontanám az életem. Állatmentéssel foglalkozom szabadidőmben, ezt is leszólja, mert úgy gondolja, hogy azok az állatok úgyis meghalnának, felesleges az időmet pazarolni rájuk.

Ha meg besértődöm ezeken, akkor is neki áll feljebb, hogy egyfolytában hisztizem, de nem veszi észre, hogyha tisztelne, és elismerné, hogy értek ahhoz, amit csinálok, akkor tök boldogok lennénk.


22/L 23/F


2011. febr. 23. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Programozó nő, aki szerint 23-22=2... De ez csak tréfa.

Mi van a másik serpenyőben? Mi jó van ebben a kapcsolatban? Ha kell neked a pasi, akkor talán munkahelyet kellene váltani.

2011. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
2 év, mert én 5 évet voltam fősuliban 0. évfolyam miatt. Először tájékozódj, ne ítélj. Amúgy meg barna vagyok.
2011. febr. 23. 16:56
 13/16 A kérdező kommentje:
Hogy mi a jó? Jelenleg nem tudom... nemrég még figyelmes volt, 2-3 hete ilyen szemét. És nem tudom miért, mert lehetetlen vele beszélni :(
2011. febr. 23. 16:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Mivel én egy elromlott kapcsolatból (házasságból) léptem ki és jól tettem, ezért szakítás párti vagyok.

Ha a lány álomvilágban él és nem veszi észre a hibáit, akkor nem lehet mit tenni. De proggerként talán van annyi realitás-érzéked, hogy ez rád ne álljon. Mindenképpen kérdezd meg, hogy mi a baj.

2011. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A "lélekelemzős" vagyok.


"Először tájékozódj, ne ítélj."

Hát igen... nem gondolod hogy az utóbb megadott infókat előbb is megadhattad volna? Benzinkutasnak se utólag mondod meg hogy "a tele ugye dízellel lett?"

De ezért írtam hogy "ezen felül lehet hogy a barátod bunkó tapló paraszt és esze ágában sincs segíteni neked, de ezt már te gondold át."

Ahoz képest hogy programozó vagy az "environment variables" nem ismerős...

2011. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nahát kedves lelkielemző, sokkal okosabb most sem lettem tőled, de köszönöm, hogy koptattad miattam a billentyűzetedet ^^
2011. febr. 24. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!