Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni? Nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Nem szeret, nem tisztel a barátom, mert mindig rohangáltam utána.

Figyelt kérdés

Már javasoltak 2 könyvet:

"miért a rossz lányokat szeretik a férfiak

ill. miért a rossz lányokat veszik el a férfiak"

de még nem olvastam

addig vannak ötletek, mit tudok tenni?


2010. máj. 16. 09:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiúk minden igényét kielégíted, akkor nem leszel számára érdekes. Azzal, hogy rohangálsz utána, minden kívánságát teljesíted.

Szerintem hagyd az egészet a p.csába, nem éri meg. Legközelebb pedig csináld okosabban. Nem mindig azzal tudod kimutatni a szereteted, hogy kinyalod a s.ggét...

2010. máj. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy megvedd, elolvasd ezeket a könyveket, ha egyáltalán tényleg létezik ilyen :D

Ennél nagyobb hülyeség talán csak a horoszkóp.

Egyszerűen a barátod már nem szeret. Ilyen bárkivel előfordulhat. Rossz emberkét választottál, mert ha valaki szeret, akkor azért szeret amilyen vagy.

Nem hinném, hogy fog változni a barátod már bármitől is. De biztosra veszem, hogy lesz valaki aki majd értékel így is téged.

22/F

2010. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

de ha nem rohangáltam utána, nem nyaltam a s*gét, akkor meg csak balhézott velem

de ha mindent megtettem, akkor meg egyszerűen nem szeret

nem bírom ezt könnyek nélkül :(

2010. máj. 16. 09:46
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az a véleményem, hogy a barátod már nem szeret - és persze ebből következik, hogy nem tisztel.

Egy kapcsolat két félből áll, így teszik ki az "egy egészet". Ha nem tudod visszahódítani, akkor hamarosan ki kell lépned belőle, mert lelkileg rámész. Megteheted, hogy most kiszállsz, de adhadsz még egy sanszot a dolognak. Intézd úgy, hogy újra meg akarjon magának szerezni és tartani. Öltözködés, stílusváltás, féltékennyé tétel (mértékkel!), látszólagos érdektelenség (iránta v. a dolgai iránt), hideg közöny stb. Ha azt látja, hogy nem pincsikutyaként viselkedsz, rájön, hogy nincs már meg irányában az a láthatatlan lánc, amivel magához kötött. Lépni fog, hidd el.

2010. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

ha én hanyagolom, akkor ő is direkt

ha én flörtölnék, akkor ő is direkt

benyögtem már azt is, hogy mivel nem szeret, felőlem hagyhatjuk

ekkor kijött, kihívott magához és elrohant se puszi, se pá

kimentem, kibékültünk

most megint hanyagolom, erre direkt ő is

meddig megy ez még így?

ha direkt flörtölgetnék, sok sikert kíván, és akkor ha vége, én vagyok a szemét, meg ribanc

2010. máj. 16. 09:59
 6/32 anonim ***** válasza:
játszmázzatok csak attól lesz jó 1 kapcsolat... 18f
2010. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

csak akkor nincs játszma, ,ha én kérek elnézést, én megyek át ő hozzá.....

meddig alázzam már meg magam mindig?

ezért van most játszma

2010. máj. 16. 10:15
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem ennyire nyíltan és radikálisan gondoltam, hanem apróságokra. Pld. van egy társaság, amelynek tagjaival felszabadult vagy, nevetsz, de amint ő megszólal, hideg, tárgyilagos leszel vele. Legyen egy telefonbeszélgetés, ahol jókat nevetsz, és amit befejezvén újra pálfordulat, hideg közöny. Barátnőkkel gyakrabban elmenni (őket áthívni), velük jólérezni magad, de amint velük vége, azonnal visszaállni a "hivatalos" stílusra. Mások irányába rittyentsd ki magad, szépítkezz, de felé ezt nagyon ne vidd túlzásba. Előbb utóbb megőrül, hogy miért vagy hozzá ilyen, és ezt meg is fogja kérdezni. Te pedig ugyanazzal a hideg közönnyel, de kérdően, semmiről sem tudva nyugtatod meg, hogy nemérted, mire gondol, nincs semmi probléma. Adsz neki egy lájtos puszit és otthagyod, mész a dolgodra. Ha tovább akarná folytatni a kérdezősködést, akkor még jobban otthagyod: hirtelen teló barátnőnek, vásárlás, akármi. Ő amint egyedül lesz, őrlődni fog, hogy ez most mi? Ezt pedig ismételgetni újra, és újra, a lényeg, hogy hideg legyél vele, és mindezt úgy, hogy azt higyje, te nem is érzékeled a saját változásod. Attól, hogy nálad ez nem tudatos, meg fog rettenni.

A környezetedben mindenki mással foglalkozz, érdeklődj, adj meg mindent, de felé csak annyit, amennyi feltétlen szükséges.

A lényeg, hogy egy másik oldaladról ismerjen meg, amely eddig számára idegen volt, és amit újra meg kell hódítani.

Természetesen a fentiekhez idő kell. Ha nem akarod ezt véghez vinni (aminek a sikere korántsem garantált), akkor jobb, ha már most otthagyod.

2010. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

:)) kipróbálom az előbbit

amúgy eddig azt vettem észre, nem tud mit kezdeni azzal, ,ha közönyös vagyok

nem tudja mit mondjon ha együtt vagyunk és olyankor én sem

nem könnyű ezt játszani, de tuti tipp!!!

kár, hogy nem vagok benne profi

de az leszek!!!

és a siker is biztos, hacsak nem féltékenységből elkezd csajozni

de akkor meg nem is kellene egy ilyen

KIRÁLY.

2010. máj. 16. 10:29
 10/32 anonim ***** válasza:

Sok sikert, majd írjd meg, hogy alakult!


Ha sikerül, akkor kiadok én is egy könyvet erről, khm :D

2010. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!