Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni? Nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Nem szeret, nem tisztel a barátom, mert mindig rohangáltam utána.

Figyelt kérdés

Már javasoltak 2 könyvet:

"miért a rossz lányokat szeretik a férfiak

ill. miért a rossz lányokat veszik el a férfiak"

de még nem olvastam

addig vannak ötletek, mit tudok tenni?


2010. máj. 16. 09:18
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

ha ezt tudtam volna előre, nem fogadtam volna el a gyűrűt, akkor én szállhattam volna ki emelt fővel.

szóval a gyűrű nekünk annak a jelképe lett tulajdonképpen, hogy ő hogy állt felém, és én azt gondoltam róla, hogy megérdemli az igen-t. tehát az egész család előtt tulajdonképpen meg vagyok szégyenítve, és még az én szemembe sem vallja be, hogy ő maga mekkora aljas volt.

2012. nov. 1. 18:46
 32/32 anonim ***** válasza:
Teljesen együtt érzek veled!Nálunk én szakítottam de azért mert kiprovokálta a sok aljaskodásaival!Nem vállalt fel az utóbbi időben senki előtt sem a családja, sem a haverjai, sem a kollegái előtt!Azt sem tudták hogy kibékültünk mondván hogy mi lesz ha a haverjai megtudják..De arra jó voltam, hogy ott aludjak!És még a mai napig hívogat mert bezzeg arra lenne esze hogy néha kufircoljak vele!Hát a nagy fr@ncokat!
2012. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!