Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni? Nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Nem szeret, nem tisztel a barátom, mert mindig rohangáltam utána.

Figyelt kérdés

Már javasoltak 2 könyvet:

"miért a rossz lányokat szeretik a férfiak

ill. miért a rossz lányokat veszik el a férfiak"

de még nem olvastam

addig vannak ötletek, mit tudok tenni?


2010. máj. 16. 09:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Neked az "éreztetgetés" nem elég, permanens eredmény kell. Az éreztetgetés még mindig csak a "nyalás", a kegyeidbe férkőzés utolsó fázisa a legutóbbi dolog óta. Innentől kezdődik a lényeg. Legyél felé hideg, és csak nagyon indokolt esetben "edngedj fel", azt is rövid időre (egy-egy kétségbeesett tekintetet lehet kis mosollyal nyugtázni, ilyenre gondolok). Legyél számára talány, akit nem tud kiszámítani. Most az a lényeg, hogy a nyalás, kegyeidbe férkőzés eredménye más legyen, mint amit eddig megszokott. Megj.: neked nem jó, ha ő nyal. A nyalás (és bocsi ezért a szóért, de nagyon kifejező), szóval a nyalás egy ideiglenes, megvesztegető dolog. Megint mondom, neked tartósság kell :) Tartsd magad, meglesz az eredménye. Lassan bevezethető lesz egyébként az is, hogy amikor ő beszél, te gondolatban messze jársz. Persze valójában nem, de ezt mutatod kifelé, a lényeg, hogy ő ezt lássa az arcodon. Írj majd, mizu, sok sikert.
2010. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

köszi az előzőt!

igazad volt. a nyalás, csak ideiglenes

ugyanis csak eddig tartott.

most ott vagyunk, hogy már megint/mindig flegmán beszél velem.

pl tegnap azt mondta, szombaton dolgozik délig

erre ma (szombat)mondta, nem is dolgozik

én kérdőre vontam: erre ő azt mondta, hogy úgy mondta, hogy: "lehet", hogy szombaton dolgozom

és tök ingerülten magyarázta, hogy hányszor kell nekem elmondani mindent

pedig a "lehet"szót nem mondta. tényként szögezte le.mind1.nekem úgy is a hangsúly számított

ha rosszul is értettem, miért így adja elő...leb*va

magyaráztam, már neki, hogy utálom ezt az ingerült hangsúlyt

erre ő: jóhogy így beszélek, amikor értetlen vagy!

szóval most sértődötten haza mentem

és még neki áll feljebb, hogy ott hagytam

de találkozunk, mert megyünk rokonlátogatásra

ok. hideg leszek, de ő mindig tovább bírja

mindig azt kapom, amit én adok

ha megpuszilom, ő is, ha utálom, ő is

magától meg elvan, bármi van

javaslat?

2010. máj. 22. 08:25
 23/32 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2012. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

nyáron szakítottunk. de közben volt egy eljegyzés is.

szóval siker-félsiker...

2012. okt. 30. 17:43
 25/32 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Azért kérdeztem mert a kérdésedből magamra ismertem illetve a párkapcsolatomra!3év után semmi tiszteletet nem kaptam, mert rengeteg esélyt adtam már neki bízva abban hogy egyszer majd megváltozik és úgy igazán szeretni fog de csak feneket csináltam a számból.. úgyhogy a mi kapcsolatunk is tönkre ment!Nem tisztelt, nem törődött velem ennek ellenére többször is megpróbáltam vele újrakezdeni de most végleg úgy döntöttem hogy mennie kell!Persze egyfolytában hívogat meg írogat csak ilyenkor érdeklődik felőlem egyébként sosem keresett és nem érdekelte hogy mi van velem!Mindig én hívogattam meg én akartam vele talizni, ő meg magasról tojt a fejemre de belefáradtam ebbe az egészbe..
2012. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
anno velem is ezt csinálta. amikor szakítani akartam, hú de fontos lettem, így jött képbe az eljegyzés. nyalások közepette, hogy ő hogy szeret. aha...
2012. okt. 30. 22:12
 27/32 anonim ***** válasza:
És neked hogy sikerült kilépni a kapcsolatodból?Te szakítottál vele?Csak mert ha már el is jegyzett téged akkor valami durva dolognak kellett történnie hogy a szakítás mellett dönts!
2012. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
és téged is hívogatott a szakításotok után?már azt sem tudom hogy csináljam azt hogy meg tudjam állni hogy szóba se álljak vele mert mindig itt követtem el a hibát!Mindig kimagyarázott mindent én meg naiv elhittem..
2012. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

úgy lett a szakítás, hogy talált valami indokot, amiben engem hibáztat, amiért elhagy, aminek persze alapja nem volt. azóta is azt fújja, pedig mondtam már neki, hogy te is tudom, meg én is, hogy ez hazugság (valaki mondott rólam valamit - ez a tipikus semmi, bizonyíték nélkül, ráadásul rólam el sem képzelhető...)

mai nap ha kontaktolunk a szere hajt és határozottan ennyi. tehát ezzel is falhoz szorít, hogy nem békülhetek ki.

szóval jól keverte a kártyát, hogy én jöjjek le mindenki előtt gáznak, és talált okot úgy kiszállni, hogy ő a rendes, meg az isten..

2012. nov. 1. 18:43
 30/32 A kérdező kommentje:
*szexre
2012. nov. 1. 18:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!