Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a pasim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a pasim nem tisztel, és h. ülyének néz?

Figyelt kérdés

Szerinte nem értek semmihez, és ha ő nem lenne, akkor elrontanám az életem. Állatmentéssel foglalkozom szabadidőmben, ezt is leszólja, mert úgy gondolja, hogy azok az állatok úgyis meghalnának, felesleges az időmet pazarolni rájuk.

Ha meg besértődöm ezeken, akkor is neki áll feljebb, hogy egyfolytában hisztizem, de nem veszi észre, hogyha tisztelne, és elismerné, hogy értek ahhoz, amit csinálok, akkor tök boldogok lennénk.


22/L 23/F


2011. febr. 23. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat,aki tisztel.
2011. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
2 szó:hagyd a fenébe,és keress olyat akim megbecsül,és aki számára különleges vagy!
2011. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
csak az első rész2 2 szó,de ez a lényeg.
2011. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
széles vigyorral a képeden kelleni kidobnod a srácot, hogy végre megszabadultál tőle!
2011. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Hmmm... mivel a társadalmunkat a pénzre és kapcsolati tőkére építettük elég nagy luxus állatokat mentegetni miközben nem tanulsz semmit, előmenetelre nincs kilátásod, és a jövőd egy cicabajszon függ.

Nem tudom mit dolgozhatsz de vedd figyelembe hogy a fizetések reálértéke csökkenni fog tovább, és kurafi módon nem olcsó mondjk egy esküvő, gyerek, de egy szimpla albi fenntartása sem.

Kedves barátod eléggé nyers de sajna igaza van. Ezt viszont te nem látod be. Ki vagy akadva azon hogy nem tisztel, miközben csak a világot mutatja be.

Nagyon ebbe nem akarok belemenni mert ezen felül lehet hogy a barátod bunkó tapló paraszt és esze ágában sincs segíteni neked, de ezt már te gondold át.


Csak meg lehet beszélni vele hogy hagyja abba a csesztetést, és a valamit valamiért alapon te is mondjuk tanulsz valamit közös megegyezés alapján. Szintén tág fogalom.

2011. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsót nem értem, hogy tudtál írni a kérdező 3 sora alapján ilyen lélekelemzést??
2011. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt írod: "nem veszi észre, hogyha tisztelne, és elismerné, hogy értek ahhoz, amit csinálok, akkor tök boldogok lennénk". Hogyan lehetsz boldog valakivel, aki láthatóan teljesen más értékrenddel rendelkezik, és teljesen más iránt érdeklődik, mint te?

Szerinte te "nem értesz semmihez, és ha ő nem lenne, akkor elrontanád az életed". Mit lehet ehhez hozzáfűzni? Olyan kapcsolatban vagy, ami hosszú távon tönkreteszi az önértékelésedet, és a végére odáig fog jutni a dolog, hogy tényleg el fogod hinni neki, hogy nélküle senki, és semmi vagy. Ez nagyon messze, menthetetlenül messze áll a valódi boldogságtól.


Nagyon fiatal vagy, nincsen közös gyereketek sem. Mire vársz? Egész életeden át azt akarod neki bizonygatni, hogy nincsen igaza, és értékes ember vagy? Tényleg erre van szükséged? Elárulok egy titkot: nem fogod tudni megváltoztatni.

2011. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A lélekelemzős válaszolót nem tudtam értelmezni. De jelenleg programozónak tanulok, és mellette szabadidőmben állatokat mentek. Pasim is programozó, így ami meló van, azt ő kapja, én nem kapom meg, mert 2 évvel fiatalabb vagyok, és nő. És ezért szerinte nem csinálok semmit, nem érek semmit. Egyszerűen képtelen vagyok kilépni az árnyékából.
2011. febr. 23. 16:31
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Flegmázz be!És talán felfogja,hogy elveszíthet,és változik miattad.
2011. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
festesd át a hajad szőkéről feketére...mesterséges inteligencia cicám XD
2011. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!