Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el lehet tiltani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el lehet tiltani egy olyan szemelyt a parotoktol, aki Teged nem tisztel es sokszor alatok tesz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges esetben az ilyet nem kéne tiltani. Ha az én párom, akkor álljon mellettem. Ha nem tudja magát elkötelezni, az milyen pár?

Egyébként nem hiszem, hogy tiltható. Megbeszélhető, de nem igazán tiltható...

2010. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Seh.. ne is akard mert lehet h veled szemét a csaj ... vagy a srác de a pasid legjobbhaverja türd el mert egy pasitól /csajtól ne várd el h összeveszen a haverjával ...VAgy beszéld meg a zal aki alá tesz vagy zavar .. Vagy lehet h te vagy féltékeny és hisztizekl ...
2010. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoval a parom jo haverjarol van szo .. Allitolag megmondta neki hogy heteken belul eljegyzesunk lessz es en allok az elso helyen .. De csak hivogattja ossze vissza .. En turok minden alkalmazkodok elmegyek kilometerekkel azert hogy na menjunk hozza .. errefel felhivja a parom h engem hagyjon otthol csak o menjek meg fiuk... Nem tudom hogy ti meddig birnatok hogy valaki leszarja az egyik ember donteseit es erzelmeit , es hogy nem tiszteli... Mert en inkabb pontot tennek a vegere, minthogy azt a valaszt kapjam hogy o mind 2 onket valassza.. Nallam nincs ilyen vagy en vagy a haver .. aki majd helyettem feleseg lessz mos takarit :))
2010. nov. 30. 19:33
 4/7 A kérdező kommentje:

kolometereket *

es az a bizonyos haver hivta fel a paromat*

2010. nov. 30. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret, a saját anyjával szemben is álljon ki melletted.
2010. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az anyjaval szemben kiall, de a haverjat orokke nem akarja elvesziteni mar nem megy ki vele varosba szorakozni .. de nekem ez bant , mert tudja a masik hogy nem tisztel engem hiaba beszel vele ... azzal semmit nem er .. sajat anyja engem ved hogy hagyja ott mert a rosszba viszi a haverje .. de hat` ..
2010. nov. 30. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Már nem megy el a havrjaival szórakozni??? Szegény srác... Igazi házisárkányt készül elvenni, és még le se esett neki... Nem sajátíthatod ki a párodat, főleg nem tilthatsz meg semmit, nem kisgyerek, te pedig nem az anyukája vagy. Nekem is volt már hogy párom nélkülem ment szórakozni munkatársaival, és előre le lett szögezve hogy senki se viszi az asszonyt, képzeld nem haltam bele, nagyon jül éreztem magam otthon kicsit egyedül, magammal foglalkoztam, de éppenséggel elmehettem volna én is barátnőimmel. Az nem normális kapcsolat ahol a felek össze vannak nőve...
2010. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!