Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok egy ilyen 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy ilyen 21 éves sráccal?

Figyelt kérdés

nem iszik, nem dohányzik, nem jár el csavarogni, nem költi el a pénzét mindenféle hülyeségre, becsületes munkája van és szereti csinálni is, mezőgazdaságban dolgozik, megcsinál mindent a ház körül kívül belül, imád szerelni bütykölni, jó humora van állandóan dől belőle a hülyeség megtud másokat viccelni legyen az akárki, mindenkivel megtalálja

a közös hangot legyen az öreg vagy fiatal. És persze nem utolsó sorban a 2 idős nagyszüleit ápolja gondozza mindent megcsinál nekik. Szerintetek ez milyen emberre vall? Még megkérdezitek ez én vagyok, "kérdező"


2011. febr. 18. 22:51
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos nekem (is) az volt a tapasztalatom , hogy a 18-20-22 éves csajok még mind hülyék (az a pár kivétel csak erősíti a szabályt) , nem ebben a korosztályban kéne keresgélni .

Keresgélj 25 körül . Kb ott kezdenek el a nők is kilépni a felnőtt életbe és rákényszerülnek arra , hogy normálisabb életfelfogásuk legyen .

Én se vagyok az a nagy bulizós , nem piálok ezerrel és ezért sokáig nem is találtam magamnak partnert .


Ja és a baj meg ott van , hogy ha nem mész el sehova , akkor nem is fogsz találkozni senkivel . Szép hogy gondoskodsz a nagyszüleidről , de lehet sokat megspórolnál ha felfogadnál rá valakit . Attól mert más végzi el körülöttük a "piszkos" munkát te még ugyanúgy látogathatod őket és ugyanolyan jó ember lennél a szivükben .

Szal ne csak várd a sültgalambot tátott szájjal , hanem sütögesd a saját pecsenyéd :)

2011. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Nem töltötte be a képet, erről nem tudok nyilatkozni, de a külső amúgy is relatív, az igényesség ami fontos.

Én azért nem járnék veled, mert szerintem nem pontosan tudod, mire vágyik egy nő. Az, hogy hol dolgozol, édes mindegy, viszont engem idegesítene, hogy sajnáltatod magad - mert lássuk be ezt csinálod - mivel ezzel saját magadat tünteted fel szerencsétlennek. A magabiztosság és a határozott fellépés sokkal többet ér.

2011. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!