Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-16 éves lányok! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok! Ti járnátok veletek egy idős kővér sráccal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Idős, kövér, perverz és retardált sráccal mert ez a kérdés így nem értelmes nyelvtanilag. :S
2011. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
istenem ! ne a kövérség számítson már-.- amúgy ha ezt a kérdést feltetted, akkor nem szereted igazán.. most ki döntse el helyetted ?-.-
2011. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy feltevés volt ....
2011. jún. 25. 00:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha jófej és kedves és szeretem.
2011. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
ha van sok pénze... hát miért ne? heti 1 szopás ennyit megér...
2011. jún. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán. Lány létemre van egy olyan haverom, aki kövér, de belül olyan szép, hogy az összes csaj odavan érte. :)
2011. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első valószínű "egyidős" akart írni. Mellélőtél szerintem.
2011. jún. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem járnék kövér sráccal. Belehalnék, ha nem tudnánk együtt sportolni és minden együttlétkor kéne lássam a meztelen testét (ráadásul nem tudnánk egy hatalmasat szeretkezni, mert nem bírná a szíve)..Ha egy lány igényes, kell legyen, kell figyeljen magára, akkor a férfi miért nem? vagyis szerintem egy feszes, igényes és sportos lány ne tűrjön meg maga mellett egy igénytelen disznót.

20/L

2011. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van! Szerintem az embereknek életmódjuknak ,testalkatáshoz,érdeklődési köréhez keresse pár akivel egyhúron pendül...
2011. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!