Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok egy ilyen 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy ilyen 21 éves sráccal?

Figyelt kérdés

nem iszik, nem dohányzik, nem jár el csavarogni, nem költi el a pénzét mindenféle hülyeségre, becsületes munkája van és szereti csinálni is, mezőgazdaságban dolgozik, megcsinál mindent a ház körül kívül belül, imád szerelni bütykölni, jó humora van állandóan dől belőle a hülyeség megtud másokat viccelni legyen az akárki, mindenkivel megtalálja

a közös hangot legyen az öreg vagy fiatal. És persze nem utolsó sorban a 2 idős nagyszüleit ápolja gondozza mindent megcsinál nekik. Szerintetek ez milyen emberre vall? Még megkérdezitek ez én vagyok, "kérdező"


2011. febr. 18. 22:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

68%-os!

Bocsi de nem...a helyesírásod miatt, ne haragudj:$

Mindegy, hogy szellemi vagy fizikai munkát végzel, főiskolai vagy szakmunkás bizonyítványod van, a lényeg hogy értelmes legyél és intelligens, de a föld leírva hosszú ő-vel meg az ilyen j-vel...elég kiábrándító:S Ne haragudj.

2011. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Hát aranyosom ha te a helyesírást nézed akkor neked is gyönyörű egy lelki világod lehet.
2011. febr. 18. 23:36
 23/42 anonim ***** válasza:
Igen, aranyos a lelki világom. De hagy döntsem már el, hogy kivel ismerkedek:)
2011. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

"De hagy döntsem már el," azért itt is vannak kivetni való dolgok a helyesírásban :D Na jó elég a kukoricázásból.

Hiába kérdezlek titeket nekem se jobb se rosszabb nem lesz.

De azt azért ismerjük el mindig a normális ember szívja meg.

2011. febr. 18. 23:52
 25/42 anonim ***** válasza:

nem lesz attól valaki NEM normális, hogy szereti, ha vkinek jó a helyesírása, és okos és intelligens!!

És azon FELÜL is fontos az érzelmi nagyság.

egyébként naaaaaagyon szép szemed van:):):):):)

2011. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Azért itt is meglátni amit érzek azt kimondom :D

Megmondom a frankót ha jó ha rossz, mindig azt hiszem hogy csúnya vagyok azért nem kellek senkinek. De eloszlatom ezt a ködös képzelgésem.

De ez jólesett még ha nem is tudom kivagy de akkor is.

2011. febr. 19. 00:06
 27/42 anonim ***** válasza:
Sajnos a lányoknak tényleg csak a külső számít, szal lehet tényleg azért, mert csúnya vagy. A kép nem jelent semmit, élőben pl én is sokkal rondább vok, mint képen.
2011. febr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Nekem sziompatikus vagy , meg valahonnan ismerős is, de nem tudom, honnan. :D

Szerintem egy normális lányt nem ijeszt el az, ha valaki a mezőgazdaságban dolgozik. Engem legalábbis nem.

18/L

2011. febr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 kovpet ***** válasza:
Tudom, ez offtopic, de egyszer de jó lenne vezetni egy traktort :)
2011. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

:D Kicsit azt az érzés adja a gép hogy te vagy az utak királya hogy ha pl. közúton mész vele.

[link]

2011. febr. 19. 12:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!