Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok egy ilyen 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy ilyen 21 éves sráccal?

Figyelt kérdés

nem iszik, nem dohányzik, nem jár el csavarogni, nem költi el a pénzét mindenféle hülyeségre, becsületes munkája van és szereti csinálni is, mezőgazdaságban dolgozik, megcsinál mindent a ház körül kívül belül, imád szerelni bütykölni, jó humora van állandóan dől belőle a hülyeség megtud másokat viccelni legyen az akárki, mindenkivel megtalálja

a közös hangot legyen az öreg vagy fiatal. És persze nem utolsó sorban a 2 idős nagyszüleit ápolja gondozza mindent megcsinál nekik. Szerintetek ez milyen emberre vall? Még megkérdezitek ez én vagyok, "kérdező"


2011. febr. 18. 22:51
1 2 3 4 5
 1/42 Moszuke ***** válasza:
100%
ez mind szép és jó.. és akkor most halljuk a negatívumokat:)
2011. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%
Biztos nem jön be külsőleg a csajoknak
2011. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy semmi gond nincs a külsőmmel nem vagyok torzmann :D
2011. febr. 18. 22:55
 4/42 anonim ***** válasza:
69%
túlságosan is jó fiú...
2011. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Szal ha valaki túlságosan is jó az is baj?

Ezt nem értem.

2011. febr. 18. 22:59
 6/42 anonim ***** válasza:
linkelj képet és akkor ugy könnyebb válaszolni
2011. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

[link]


Lehet röhögni a szerkómon, félmeztelen testem nem fogom linkelgetni jobb kép nincs de milyen sirályos itt szavaztatom meg hogy nézek ki istenem nincs ember aki megérti az én helyzetemet :( :D

2011. febr. 18. 23:03
 8/42 anonim ***** válasza:
én is Mezőgazdaságban dolgozok és ugyan eben a cipőben evezek mit te :S:S és nem kelek semmilyen csajnak:S
2011. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Meghalják hogy traktor mező gabona egyből szia örülök hogy megismerhettelek azt csá
2011. febr. 18. 23:12
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
pontosan! Pedig elég jól keresek meg meg élek jóbban mit mások! csak mert kombányos vagyok meg szerelő le néznek 22F vagyok
2011. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!