Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok egy ilyen 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy ilyen 21 éves sráccal?

Figyelt kérdés

nem iszik, nem dohányzik, nem jár el csavarogni, nem költi el a pénzét mindenféle hülyeségre, becsületes munkája van és szereti csinálni is, mezőgazdaságban dolgozik, megcsinál mindent a ház körül kívül belül, imád szerelni bütykölni, jó humora van állandóan dől belőle a hülyeség megtud másokat viccelni legyen az akárki, mindenkivel megtalálja

a közös hangot legyen az öreg vagy fiatal. És persze nem utolsó sorban a 2 idős nagyszüleit ápolja gondozza mindent megcsinál nekik. Szerintetek ez milyen emberre vall? Még megkérdezitek ez én vagyok, "kérdező"


2011. febr. 18. 22:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
én nem jönnék veled össze, mert az életstílusunk nem illene össze. te felelősségteljes vagy és gondoskodó, én infantilis, szétszórt és önző. de biztosan találsz olyan lányt, akinek ez tetszik, ne aggódj! :) 19l
2011. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Érdemes volt kiemelni a kérdést :D

Lehet hogy találok de hogy nem ennek az istennek az idejében az is biztos.

Szombathelyen nincsenek normális lányok vagy én nem tudom na mivan ezzel a várossal elvan átkozva.

2011. febr. 20. 23:27
 33/42 kovpet ***** válasza:

Menj már, én dolgoztam Szombathelyen régebben pár hónapot. Nagyon jó hely. Volt ott 1-2 fullos lány :)

Csak nem haltak már ki azóta... :)

2011. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

Maki válasza:19f


Szinte magamat halom. Ahogy látom a lányok az olyanokra buknak akik nem tiszteségesen keresik meg a pénzt,és isznak,cigiznek,csunyán beszélnek,kurv@khoz járnak meg stb.

Szerintem kérdező mifajtáknak a leg szarab .

2011. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nem töltötte be a képet, szóval küldősre nem tudom megmondani, hogy milyen vagy, de a kérdésed és a válaszaid alapján elmondanám a véleményem. Nem tetszik, hogy egy darab rossz tulajdonságot sem írtál magadról, mert olyan nincs, hogy valaki csak jó tulajdonságokkal rendelkezzen. A legkevesebb az, hogy mg-ban dolgozol, én agrár egyetemen tanulok, szóval nem zavarna, de ez az arrogáns stílus, ahogyan írsz, számomra visszataszító. Elhiszem, hogy jó őszintének lenni, de nem kell belegázolni a másik lelkébe. Pl. "Ronda vagy" vagy "Nekem nem vagy az esetem". Érzékeled a két stílus közötti különbséget? 21/L
2011. febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

nekem semmi bajom azzal, h vki mezőg.-ban dolgozik...és szépek, amiket leírtál

de am. mit értesz az alatt, h nem veszel meg minden h*lyeséget? pl. mi számít neked annak? ha tegyük fel, a b.nődnek nagyon tetszene 1 ruha, akk. megvennéd a születésnapjára? v. erre érted, h nem költenél rá?

2011. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

Maki válasza:

Amelyik normális, az mind

foglalt. Ha találsz egy szabadot,

az vagy fizetős, vagy rokkant.

2011. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%
ez csajokrul van szó.
2011. febr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
52%

egy olyan sráccal, akinek annyira nincs önbizalma, hogy a jó tulajdonságait túl kell hangsúlyoznia egy közösségi oldalon, ahol ismeretlen emberektől vár visszaigazolást?


hát én elgondolkodnék, hogy érdekel-e.

2011. febr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Mivel egy szem hunyást nem tudok aludni válaszolgatok a hozzászólásaitokra.

Egy van önbizalmam 2 én a hülyeség alatt olyan cuccokat értek mint amivel sok korombeli gyerek villog, köszi de én megvagyok azok nélkül is. Tudjátok lányok mi az a egyszerü de nagyszerü kifejezés ?

Nem értitek meg ti sem 2 idős emberrel a nyakamon hogy ismerkedjek elárulnátok ? 21 évesen 2 idős embert kell ápolnom nap mint nap 16 éves korom óta csinálom ezt.

Nem jó kedvemből irogatok ide elhihetitek mert nincs senki akinek elmondhatom a gondjaimat nem vár senki mikor hazaérek hulla fáradtan nah képzeld ma ezt és ezt csináltuk itt és itt. Ez a szomoru de ne sajnáljatok, sajnálattal nem lehet segíteni másokon.

2011. febr. 21. 03:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!