Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok járnátok egy ilyen 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok egy ilyen 21 éves sráccal?

Figyelt kérdés

nem iszik, nem dohányzik, nem jár el csavarogni, nem költi el a pénzét mindenféle hülyeségre, becsületes munkája van és szereti csinálni is, mezőgazdaságban dolgozik, megcsinál mindent a ház körül kívül belül, imád szerelni bütykölni, jó humora van állandóan dől belőle a hülyeség megtud másokat viccelni legyen az akárki, mindenkivel megtalálja

a közös hangot legyen az öreg vagy fiatal. És persze nem utolsó sorban a 2 idős nagyszüleit ápolja gondozza mindent megcsinál nekik. Szerintetek ez milyen emberre vall? Még megkérdezitek ez én vagyok, "kérdező"


2011. febr. 18. 22:51
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Pedig milyen jó kint lenni mindig a szabadban főleg nyáron olyan nyugis egy meló ugye ? :D
2011. febr. 18. 23:16
 12/42 anonim ***** válasza:
hát én 800 hektáron dolgozok! kombányos vagyok meg Johan Deer Gépekel dolgozok meg szerelem őket! meg van saját főldem is 80 hektár! csak ez valahogy a csajoknak nem jőn be :S pedig Saját kocsim van kézpénzre tutam venni egy újat! 20 évesen
2011. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
csajok inkáb ki használnak ijen téren! meg haverok mert van pénzem akor mindent lehet!? hát nem!!!
2011. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Hát ha ez mind igaz, amit leírtál, akkor ÁLOMPASI, már most szerelmes vagyok beléd!! Jobbat el sem tudnék képzelni, egy földre szállt angyal..én lány vagyok és én is a mezőgazdaságban fogok dolgozni:) Úristen egy Herkules...és el lennék ájulva HA minden igaz belső tulajdonságaidat illetően, amit ide leírtál:P

A világ legboldogabb nője lennék!

19/l

2011. febr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
én ijen npt keresek! mit te vagy ahogy le írtad aki szeretni tudna! én nem hazudna!
2011. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
meg adod a cimed? előttem lévő 19L? :)
2011. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
Nah velem mi lesz ? :DD nehogy már én legyek kupidóó
2011. febr. 18. 23:27
 18/42 A kérdező kommentje:

Most hogy mondod mi 300 hektáron csináljuk és ez mind saját föld, am meg vas megyei vagyok.

Visszatérve a lányokra nekem az kell hogy szeressenek és ne b@sszanak át mert abból már elegem van. Nekem szeretethiányom van kivagyok rá éhezve :(

2011. febr. 18. 23:30
 19/42 anonim ***** válasza:
téged mivel szoktak át vágni kis barátom?
2011. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Haver én is csak növelném az önbizalmad ha igaz amiket leírtál akkor van esélyed a jobb csajoknál. Általában a jobb csajok a szolidabb természetűek a jófiúkra buknak én már csak tudom tapasztalat :P

18/F

2011. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!