Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy volt már pár hasonló kérdés, ezesetben elnézést, de...

Mennyi az esély arra (nem %-ban :)), hogy találok hozzámvaló lányt úgy, hogy nem járok bulikba vagy szórakozóhelyekre, nincsen semmilyen haveri köröm, nem tartozom semmi ilyen szubkultúrába és egy normális, komoly kapcsolatban gondolkodom? Egyáltalán nem érdekel, hogy minél több lánnyal feküdjek le, meg hogy milyen lehet hajnalban hazatántorogni, egyszerűen egy rendes, kedves, átlagos vagy szép (lehet hülyén hangzik mert ugye ez nagyon szubjektív) lányra vágyom akivel szeretjük egymást és boldogok lehetünk. Ilyenkor felmerülhet a kérdés, hogy ilyen "nem bulizós" típusokkal mégis mit lehet kezdeni, meg unalmasak, hát igen... A közös program bulizás helyett lehetne színházba járás, mozizás, kirándulás vagy egyszerűen sétálás, így megértem, hogy a korosztályomban nincs igazán igény a magamfajtákra, de egyszerűen ilyen vagyok. A külsőmmel szerintem nincs gond, átlagosnak mondanám magam, de nem igazán tudom eldönteni (nem, nem teszek fel képet ide:)).

Az is furcsán hangozhat, hogy nincsen baráti köröm, de erre az a magyarázat, hogy kicsit visszahúzódó vagyok (ami nem jelenti, hogy nyámnyila meg pipogy lennék) és így suliban kiközösítettek meg nem igazán törődtek velem. Ráadásul valamiért engem nem érdekel sem a foci, sem a Forma 1, sem a ValóVilág, így sosem jöttem ki igazán a korosztályommal. Persze lehet, hogy egyszerűen velem van valami komolyabb baj, nem tudom.

A kérdéseket előre is köszönöm.


2011. febr. 18. 18:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
..amire észbe kap az ember,rájön hogy megöregedtem..
2011. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy még ilyen pasi is létezik :) Sztem fogsz magadnak találni valakit, csak várd ki :)
2011. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Azért van rá esélyed, csak ahogy az előzőek írták, őket nehezebb megtalálni, de ha nem adod fel tuti találsz valakit, aki értékelni fog:) én legalábbis tuti azt tenném:) és hidd el nem veled van a baj:)
2011. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Csak addig begolyózom, na mindegy, nem adom fel. :)
2011. aug. 23. 16:50
 25/25 anonim ***** válasza:
jó ezt hallani/olvasni:) előző voltam:)
2011. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!