Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy volt már pár hasonló kérdés, ezesetben elnézést, de...

Mennyi az esély arra (nem %-ban :)), hogy találok hozzámvaló lányt úgy, hogy nem járok bulikba vagy szórakozóhelyekre, nincsen semmilyen haveri köröm, nem tartozom semmi ilyen szubkultúrába és egy normális, komoly kapcsolatban gondolkodom? Egyáltalán nem érdekel, hogy minél több lánnyal feküdjek le, meg hogy milyen lehet hajnalban hazatántorogni, egyszerűen egy rendes, kedves, átlagos vagy szép (lehet hülyén hangzik mert ugye ez nagyon szubjektív) lányra vágyom akivel szeretjük egymást és boldogok lehetünk. Ilyenkor felmerülhet a kérdés, hogy ilyen "nem bulizós" típusokkal mégis mit lehet kezdeni, meg unalmasak, hát igen... A közös program bulizás helyett lehetne színházba járás, mozizás, kirándulás vagy egyszerűen sétálás, így megértem, hogy a korosztályomban nincs igazán igény a magamfajtákra, de egyszerűen ilyen vagyok. A külsőmmel szerintem nincs gond, átlagosnak mondanám magam, de nem igazán tudom eldönteni (nem, nem teszek fel képet ide:)).

Az is furcsán hangozhat, hogy nincsen baráti köröm, de erre az a magyarázat, hogy kicsit visszahúzódó vagyok (ami nem jelenti, hogy nyámnyila meg pipogy lennék) és így suliban kiközösítettek meg nem igazán törődtek velem. Ráadásul valamiért engem nem érdekel sem a foci, sem a Forma 1, sem a ValóVilág, így sosem jöttem ki igazán a korosztályommal. Persze lehet, hogy egyszerűen velem van valami komolyabb baj, nem tudom.

A kérdéseket előre is köszönöm.


2011. febr. 18. 18:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Miért,hány éves vagy kérdező?
2011. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Szerintem pedig vannak lányok, akik pl. egy könyvtárban egyedül olvasgatnak... Bár kitudja. Öhm. Egyébként... csak számomra nem derült ki, hogy mennyi idős vagy?:$
2011. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
20 vagyok.
2011. ápr. 8. 22:41
 14/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyetemeken különféle kulturálisabb (nem szakmai) öntevékeny körökben is lehet lányokkal találkozni, pl. tánctanfolyam (ebből van kismillió féle), meg zenélni is lehet menni ha érdekel, túrakör, stb. Lehet hogy egy másik egyetem hasonló köreibe is be tudsz kerülni, ahol több lány van, és rendszeresen találkozhatsz velük, vannak közös rendezvények / kirándulások; egy jó társaság sokat segít.

2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Sajnos elkell hogy szomoritsalak,de fogadni mernék veled meg bárkivel,hogy sajnos olyan mint te vagy csak a "BARÁT ZÓNÁBA" esnek.. És úgy mint pasi nem fogsz bejönni egy lánynak sem,ebben biztos vagyok hidd el!!!! De ha mégis sikerül egy olyan lányt találni amilyenröl te álmodozol,abban biztos vagyok hogy az meg te neked nem fog tettszeni! Mert az ilyen lányok akiknek az ilyen rendes fiúk kellenek mint te vagy,azok vagy kövérek vagy személyiség problémáik vannak magukkal..Mert gondolom nem szellemvasutat szeretnél nyitni! Szóval hidd el nekem,ez a teljes valóság,aki mást mond az hazudik!! Én is ilyen vagyok mint te,de én már 16 éve keresem ezt a leányzót amit te keressel..És ennyi idö alatt nem jött össze akkor már szerintem komoly gondok lehetnek..Magamról csak annyit hogy átlagos vagyok,nem csúnya,nem is szép,olyan elvegyülös a tömegben..Öltözködés szempontjábol is jól öltözök,nem kihivóan,nem is bu..isan,csak lazán ahogy kell,szóval nem is akarok kitünni a tömegböl..Beszéd stilusom,inkább visszafogott élöben,bár ez partnertöl függ,ha azt veszem észre hogy halló fülre találok,akkor lököm a szöveget én is,egyébként nem..Túl jó szivem van,szóval segitökész vagyok és öszinte..De ez a rosszfiús stilus hiányzik belöllem,és a lányoknál ELSÖ körbe ez jön be..Szóval ez tuti,ha ez nincs meg akkor nincs esélyed..Sokan mondják hogy önmagad add,de persze ha önmagad adod akkor meg az van..Szóval ott kezdödnek a problémák elöször is..Amiket leirtam,ezeket igazán csak a sorstársak tudják átérezni,szóval majd jönni fog a sok leányzó szövege hogy hülyeségeket hordok össze,illetve "az én más vagyok mint a többi" de szerintem ez már megjátszás..De ha megtaláltad azt akire vágysz,és legalább 1 évig együtt lesztek,ne felejtsd el nekem megirni! Szóval nem rosszindulatból irtam le ezeket neked,csak öszinte voltam..
2011. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem járok egyetemre, sőt jelenleg sehova sem, mert volt egy kis problémám ami miatt ki kellett hagynom egy évet, de ez lényegtelen. Így egyedül nem járkálok el semmi ilyen túrázgatásra, meg társaságba sem. Neten is próbálkoztam társkereséssel, de a társkereső oldalakon nem igazán találtam még hozzám hasonló életvitelű lányt.
2011. ápr. 8. 22:55
 17/25 A kérdező kommentje:

22:55-ös:


Én szerelmet keresek, és nem ilyen ösztönön alapuló pár hónapig tartó valamit. Ahhoz elhiszem, hogy "rosszfiúnak" kéne lennem, csakhogy a valódi szerelem nem erről szól. Tudom miről beszélsz, mert volt egy barátnőm, akibe iszonyatosan szerelmes voltam, mondta, hogy mennyire különleges vagyok, meg figyelmes, romantikus stb... Verseket írtam neki, figyeltem rá, ott voltam, ha baj volt, elmondhatta minden baját, beszélgettem Vele bármiről amiről kedve volt... 3 hónap után mégis kinyögte, hogy sosem szeretett, meg hogy is gondolhattam komolyan. Kinevetett, majd utána még kereste velem a kapcsolatot és mindenféle ilyen tükörelőtt meztelenül pózoló hülyegyereket hozott fel példának, hogy bezzeg ők mennyivel jobbak nálam... De tudod nem adom fel, én ilyen vagyok, ha szeret valaki akkor engem szeressen, és ne azt a valakit akit eljátszanék. Én sem vagyok tökéletes, de a szerelem (és a szeretet is) akkor az igazi, ha feltétel nélküli, és elfogadjuk, hogy a másik nem 100%osan olyan mint én. :)

Szóval vagy így kellek majd egy átlagos vagy szép lánynak, vagy sehogy, mert megjátszani magam nem fogom.

2011. ápr. 8. 23:01
 18/25 anonim ***** válasza:

22:55 vagyok

Na de szerintem aki komolyan gondolja az ennyi idöt nem játszadozik egy ilyen érzelmes emberrel mint te..Látod a történetedböl is az derült ki hogy nagyon átlátszó és felszinesek a mai lányok,csak akkor nem tudom minek hangoztassák hogy nincs egy normális fiú? meg az ehezz hasonló hülyeségeket..

2011. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De ne általánosítsunk x csalódás után, hogy a lányok márpedig ilyenek. Ők is általánosthatnának, hogy sok fiú csak meg akarja dugni őket. Próbáld objektívebben nézni a dolgot. Persze lehet csak én vagyok túlságosan fiatal és naiv. :\
2011. ápr. 8. 23:10
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem én naivabb vagyok nállad,36 évesen még mindig az igazit keresem..
2011. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!