Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy volt már pár hasonló kérdés, ezesetben elnézést, de...

Mennyi az esély arra (nem %-ban :)), hogy találok hozzámvaló lányt úgy, hogy nem járok bulikba vagy szórakozóhelyekre, nincsen semmilyen haveri köröm, nem tartozom semmi ilyen szubkultúrába és egy normális, komoly kapcsolatban gondolkodom? Egyáltalán nem érdekel, hogy minél több lánnyal feküdjek le, meg hogy milyen lehet hajnalban hazatántorogni, egyszerűen egy rendes, kedves, átlagos vagy szép (lehet hülyén hangzik mert ugye ez nagyon szubjektív) lányra vágyom akivel szeretjük egymást és boldogok lehetünk. Ilyenkor felmerülhet a kérdés, hogy ilyen "nem bulizós" típusokkal mégis mit lehet kezdeni, meg unalmasak, hát igen... A közös program bulizás helyett lehetne színházba járás, mozizás, kirándulás vagy egyszerűen sétálás, így megértem, hogy a korosztályomban nincs igazán igény a magamfajtákra, de egyszerűen ilyen vagyok. A külsőmmel szerintem nincs gond, átlagosnak mondanám magam, de nem igazán tudom eldönteni (nem, nem teszek fel képet ide:)).

Az is furcsán hangozhat, hogy nincsen baráti köröm, de erre az a magyarázat, hogy kicsit visszahúzódó vagyok (ami nem jelenti, hogy nyámnyila meg pipogy lennék) és így suliban kiközösítettek meg nem igazán törődtek velem. Ráadásul valamiért engem nem érdekel sem a foci, sem a Forma 1, sem a ValóVilág, így sosem jöttem ki igazán a korosztályommal. Persze lehet, hogy egyszerűen velem van valami komolyabb baj, nem tudom.

A kérdéseket előre is köszönöm.


2011. febr. 18. 18:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nincs veled itt semmi baj,egyszerűen csak komolyabb vagy mint a korodbeliek...

ha nem nagyon jársz el sehová,akkor talán próbáld meg a társasági oldalakon a keresést,hátha ott találnál olyan lányt aki hozzád való:)


sok sikert!

2011. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

mintha csak én írtam volna :D

szerintem nem tudunk semmit se tenni én is a társkereső oldalakat ajánlom... egyszer volt vele szerencsém amiből komoly kapcs lett de találkoztam azon kívül 3 lánnyal de valahogy a találkozók után nme volt kedvem kapcsolatra gondolni pedig lett volna esélyem...

2011. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Esélyed biztos van, nem minden lány bulizik, legalábbis az én ismeretségi körömben sokan vannak akik nem járnak el. Szórakozóhelyen ilyen lányt úgyse nagyon találnál, vagy ha igen, biztos nem ott akarna ismerkedni. Sokan a suliban ismerkednek meg a barátnőjükkel/barátjukkal. Ha ott viszont nem tudsz, akkor nem tudom.

Én ilyen lánynak tartom magam, de én sem tudok hol ismerkedni, mert tudom, hogy azok a fiúk, akik nekem tetszenének, biztos nem szólítanának le csak úgy. Szóval marad olyan, ahol szervezetten lehet, de az ilyen társkeresők szerintem nem valami jók, a chatekről és hasonlókról meg ne is beszéljünk. Bulizni nem járok, és a barátaimnak sincs nagy haveri köre, inkább csak együtt vagyunk, szóval ez is kilőve. Maradna a suli, de ott is inkább csak barátaimmal vagyok, szóval az előbb csak tanácsot próbáltam adni, de tapasztalatom nekem sincs. :)

Igazából azért írtam, hogy megnyugtassalak, létezik (több) ilyen lány, és hozzád hasonló helyzetben is vannak (vagyis nem mindenkinek élete értelme a lerészegedés és a bulizás minden héten, és sokan nem találják a párjukat).

2011. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket...

Kedves Utolsó,

Köszi, azt azért sejtettem, hogy vannak még ilyenek, de rájuktalálni hogyan fogok? :) Társkeresőkkel eddig sajnos nekem sincsenek jó tapasztalataim...

2011. febr. 18. 19:08
 5/25 anonim ***** válasza:

Rájuk találni? Hát az jó kérdés, szerintem bízz a szerencsében, véletlenben, mert mint írtam sok más lehetőség sajnos nincs. Ha csak véletlenül össze nem kerülsz valakivel táborban, sportoláskor, szakkörön, tanfolyamon, vagyis új társaságba mész. Legalábbis a szavaidból úgy vettem ki hogy te sem vagy az a "buszon leszólítom a helyes csajokat" fajta. (ha mégis, ne haragudj).

18:45 voltam

2011. febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Valóban nem. :)
2011. febr. 18. 19:20
 7/25 anonim ***** válasza:
Szia.Sztem van esély rá,hogy találj ilyen lányt:) Én pont ilyen fiút keresek gondolkodásban..Akk megnyugodtam,hogy mégis vannak normális srácok,csak nem találnak:P
2011. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

ilyen pasinak én is örülnék..:)

sztem menj olyan helyekre ahova te is szeretsz járni,ismerkedj a suliban (egyetemen,ott talán könnyebb),vagy menj könyvtárba..:)

2011. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Könyvtár meg park ezek olyan... sablonos dolgok. Nem hinném, hogy hasonló életvitelű lány eygedül sétálgatna egy parkban, vagy olvasgatna egy könyvtárban, bár ki tudja... :)
2011. ápr. 8. 21:48
 10/25 anonim ***** válasza:
hát én hasonló vagyok és én pont ezeket csinálom :)
2011. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!