Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tàvkapcsolatban élõk vàlaszàt vàrom (? )

Figyelt kérdés

Màr több mint egy éve tàvkapcsolatban élek.Havonta-màsfél havonta làtom a baràtom egy-màsfél hetekre.Tudom, hogy ez viszonylag szerencsés, vannak ennél rosszabb esetek is.

Búcsúzàsnàl viszont mindig majd megszakad a szivem (az övé is)..

Mindig sokat sírunk és nagyon nehéz elvàlni.(most is az volt, tegnap,pedig 4 hét múlva jön is hozzàm)

A kérdésem az lenne, hogy aki màr túl van ezen, vagy benne van,hogy érzi?

El fog múlni ez? Meg fogjuk szokni?Idõvel könnyebb lesz?

Mert én eddig nem érzem azt, hogy könnyebb lenne.:(


2011. febr. 18. 17:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mi 5 év után kerültünk ilyen helyzetbe. A barátom külföldön kapott munkát, én nem mehettem utánna, mert akkor még nem fejeztem be a sulit. Másfél évig éltünk távkapcsolatban, úgy, hogy 3 havonta találkoztunk. Rossz volt, de kibirtuk. Azóta összeházasodtunk, és én is kiköltöztem.

Csakis kitartást tudok kivánni. Na, meg szerencsére van Internet meg skyp, úgyhogy az valamennyit segit.

2011. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A kérdésem hozzád az lenne, hogy amíg arra vársz, hogy találkozzatok, nem érzed azt, hogy lemaradsz valamiről? Havonta találkozni? Picit durvának hangzik. Nem is amiatt, hogy nem kibírható, hanem amiatt, hogy hónapról hónapra arról szól, hogy mind a ketten "meghaltok" a fájdalomtól. Ehhez hozzá lehet szokni. Csak mi lesz akkor, ha megkörnyékez téged, netán Őt egy srác/lány, aki közelben van, aki megértő, aki kedves ... nem megcsalásról beszélek, csak arról, hogy Ő helyben van. Nem kell várni egy hónapig arra, hogy megcsókoljon, hogy megöleljen, hogy átszaladjon, ha baj van. Éltem már többször is távkapcsolatban, eleinte lángolás, utána egyre inkább fásultság, megszokás lesz az úr. Nehéz odalenni valakiért úgy, ha nincs melletted legalább hetente egyszer kétszer.


És ha vége lesz? Mit fogsz érezni? Hogy sok idő elment az életedből, sok idő úgy, hogy csak várakoztál.


Mondjuk, ha fiatal vagy, akkor legalább felhasználhatod ezt az időt tanulásra, sportra, felkészülni a továbbtanulásra. Stb.


Csak szomorú lesz a tudat, hogy a legszebb időszakod arra megy el, hogy vársz és vársz és vársz és vársz, boldogság, sírás, és újból elölről az egész.


Ha a pozitívabb énem előjön, akkor meg azt írnám, hogy ez tök romantikus, meg olyan jó ilyet látni, hogy ennyire ragaszkodtok egymáshoz, és kitartás, és így tovább :)

2011. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet megszokni, mi 1 év után összeköltöztünk :)
2011. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is még legalább másfél évet kell kibírnunk, hát nem tudom... valahogy tudjuk tartani egymásban a lelket, bár kéthetente össze tudjuk hozni a találkozókat, ami annyira nem vészes. Van a távkapcsolatnak is előnye. Mondjuk azt hiszem hátránya több.
2011. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

mi rosszabb esetben jövő januárban fogunk összeköltözni.. jobb esetben már nyártól együtt leszünk.


1000km. egy hét járás után.. másfél hónap beszélgetés után... kértem, hogy ne csináljuk, most múltunk el egy hónaposak... és remegve várok még 13 napot, mikor is itt fog az ajtóm előtt lenni, és hazavisz egy hétre :)

2011. febr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
mármint kértem, akkor h ne csináljuk ezt... és most már egy hónaposak vagyunk, mert a szívemre hallgattam :)
2011. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz könnyebb. Ha könnyebb lesz, akkor már el fog múlni az a tűz. Akkor meg már mindegy. 21/L
2011. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Hali!

16f es 16l, en egy evre jottem ki amerikaba, miamiba. Gondolhatod. Tinikent meg nehezebb, es egeszen jol birjuk. Minden nap beszelunk a tavozasom ota idaig, es mindketten teljes mertekik megbizunk egymasban. Nagyon szeretjuk egymast, es iggaz nagyon nagyon ritkan de ha osszekapunk, a stressz miatt akkor is kibekulunk. Elmondom neki mennyire fontos, sokat jelent nekem es hogy szeretem. ALig van hatra marcsak negy honap es ujra lathatom.

Szerintem ha szereted a parod mindent meger hogy varj ra. Ha egy kicsit is bizonytalan vagy akkor nem hiszem. De mindenkeppen legyetek egymassal oszintek. Az a legfontosabb.

Remelem segitettem, es sok sikert nektek! Pontosan tudom milyen erzes. sajnos:(

2011. febr. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

én is csak 17 vagyok, ö 18..

Most fog érettségizni,aztàn még 2 év a suliban..és utàna tervezünk valamit...

Mi is beszélünk minden nap, és nem is mentem volna bele, ha nem ismerném és tudnàm, hogy milyen :)

Pont olyan mint én..nem vagyok baràtkozos tipus..nem is hiànyzik.. ö se olyan..

sulibol haza, tanulunk és csak egymàsnak vagyunk.

mondani szokta, hogy szeret, a bucsut ö se birja :S mindig sirunk nagyon sokat és olyankor mindig ugy szorit, hogy majd megfulladok :) de nem bànom..

Egyàltalàn nem érzem azt, hogy lemaradnék valamiröl, nekem nem hiànyzik a nyüzsgés..persze minden nap együtt lennénk, ha tudnànk de ez van ezt kell szeretni..

Az szokott idegesiteni, hogy vannak olyan emberek, akikkel nincs joba és mégis ök vannak ott körülötte..miért nem lehetek én..?

De idövel minden megoldodik :)


(bocs a helyesiràsért, sulibol vagyok:) )

2011. febr. 21. 11:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!