Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az minek a jele ha barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az minek a jele ha barátnőm úgy érzem mintha folyamatosan nevelni akarna és mindenbe beleszólni? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
tegnap 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Otthagyni a francba.

Ha nem vagy jó neki, akkor minek vagytok együtt?

tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Mikbe szól bele?
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Részemről azért vagyunk együtt mert szeretem és elfogadom, és amúgy sem szokásom kiugrálni a kapcsolataimból az első nehézség megjelenésekor.

Igaz ilyen akaratos barátnőm még nem volt ezért is kérdezem ez minek a jele.

tegnap 22:53
 4/12 A kérdező kommentje:

2


A legkisebb dolgokba is, milyen márkájú ruhát vegyek, ne vegyek sajátmárkás termékeket, miért cukorral iszom a kávét, stb

tegnap 22:55
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Mi az, hogy minek a jele? Annak, hogy mintha folyamatosan nevelni akarna és mindenbe beleszólni.

Miben nyilvánul meg? Ìrnál konkrétumot?

tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha van kedved így élni még évekig, akkor hajrá.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

(#5)

Most látom a válaszod...

Azt válaszolnám, hogy ha ennyire nem tudsz elfogadni olyannak, amilyen vagyok, akkor minek vagy mellettem??

tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja hogy ő csak jót akar nekem azért mondja ezeket.
tegnap 23:08
 9/12 anonim ***** válasza:

Erre meg ezt felelném: Azzal segítesz, ha nem segítesz.

Nekem is van saját személyiségem. Te tedd úgy a dolgokat, ahogy te szeretnéd, meg én is teszem, ahogy én.

Ha te nem akarsz a kávéba cukrot, akkor ne tegyél. Ez a te döntésed, nem kell mindenben egyet értenünk.

tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Annak a jele, hogy éretlen, hogy irányítás mániás, hogy uralkodó típus. Nem tudja elfogadni, hogy valami nem úgy van ahogy szerinte jó lenne vagy szerinte helyes. Mindig a saját akaratát akarja érvényesíteni. Persze csupa jóindulatból..mi más lenne ha egyfolytában csesztet, nem igaz? Igen, otthagyni. Beszélj vele egyszer, kétszer és ha nem hajlandó elfogadni akkor pá. Vannak dolgok amit ketten kell megbeszélni egy kapcsolatban de, hogy mondjuk, hogy iszod a kávét és hasonlók biztos, hogy nem ezekhez tartoznak.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!