Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tàvkapcsolatban élõk vàlaszàt vàrom (? )

Figyelt kérdés

Màr több mint egy éve tàvkapcsolatban élek.Havonta-màsfél havonta làtom a baràtom egy-màsfél hetekre.Tudom, hogy ez viszonylag szerencsés, vannak ennél rosszabb esetek is.

Búcsúzàsnàl viszont mindig majd megszakad a szivem (az övé is)..

Mindig sokat sírunk és nagyon nehéz elvàlni.(most is az volt, tegnap,pedig 4 hét múlva jön is hozzàm)

A kérdésem az lenne, hogy aki màr túl van ezen, vagy benne van,hogy érzi?

El fog múlni ez? Meg fogjuk szokni?Idõvel könnyebb lesz?

Mert én eddig nem érzem azt, hogy könnyebb lenne.:(


2011. febr. 18. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy múlt el a dolog, hogy elmúlt a szerelem. Egyébként amíg lángolt, addig mindig rossz volt elválni. Szerintem ez természetes.
2011. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nagyon fajdalmas igy elni. nem tudtok osszekoltozni?
2011. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

hàt tervek vannak de addig még van több mint 2 év :)

tudom, hogy elrepül, és bizakodó vagyok, de ha megpróbàlom tartani magam, és làtom, hogy milyen szomorú..akkor is jön a síràs..

2011. febr. 18. 17:52
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hogy hogyan lehet ezt megoldani. Sajnos mi is távkapcsolatban élünk, csak mi 2hetente találkozunk.

Nagyon szeretem, de néha iszonyat nehéz kibírni. Erre két megoldás van: -közel költözni és minden nap találkozni

-vagy összeköltözni, és minden nap együtt lenni. -ez sokkal kellemesebbnek tűnik.

Hajts érte, és sikerülni fog, én most éppen a bizakodó fázisban vagyok.

2011. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
a miénk is távkapcsolat.de mi a lehető leghamarabb öszze fogunk költözni,az a biztos.én hosszu távon nem bírnék távkapcsolatban élni.
2011. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hàt nekünk egyenlõre nincs màs vàlasztàsunk...még seggünkön a tojàshéj :)

a nyàr azért mindig megdob :) most is 2 hónapig folyton együtt leszünnk..azt nagyon vàrom!

2011. febr. 18. 20:03
 7/19 Kaacsa ***** válasza:
az én kapcsolatom sajnos ráment, amit a mai napig nagyon sajnálok. mi a különleges kategória voltunk, 1 évig nem volt távkapcsolat, később vált azzá.. másfél évig húztuk ki, de a vége már mondanom sem kell, hogy nem volt az igazi... nektek viszont sok szerencsét kívánok : ) az írásodból ítélve tényleg nagyon szeretitek egymást : )
2011. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

a szüleim elváltak. másfél évvel később anya megismerkedett egy pasival love.hu-n. akkoriban 200 km-re éltek a fiával, aki egyidős velem (15 évesek vagyunk most). egy hónapban 2-3 hétvégét együtt voltunk, majd tavaly nyár végén ebbe a városba költöztek, ahol mi lakunk. havonta 1x meglátogatjuk a rokonaikat. nemrég beköltöztek ebbe a társasházba, ahol mi lakunk, egy emelettel lejjebb. nagyon jól kijövünk az újdonsült "mostohatesómmal"


remélem nektek is sikerül megoldani a távolságproblémát!!!

sok sikert és sok boldogságot:)

2011. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :)

azt is, hogy nem könyvelitek el "halottnak" a kapcsolatunkat mint sokan màsok...az elég lehervasztó szokott lenni.

2011. febr. 19. 14:09
 10/19 anonim ***** válasza:
Mink 7 hónapja élünk így, nem fog elmúlni ez az érzés. Jó esetben havonta lássuk egymást, de most márciusban nem fogjuk... Megszoksz vagy megszöksz...
2011. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!