Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlsúlyos a párom? (Mit tegyek?)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos a párom? (Mit tegyek?)

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a párommal, távkapcsolatba kezdtünk. Augusztusban ismertem meg egy közösségben, és nagyon ragaszkodó, kimutatja az érzéseit, figyel rám, viszont. Ő eléggé eltérő attól az alkattól,ami nekem bejön alapjáraton, mivel eddig szinte csak magas,vékonyabb férfiak voltak a zsánereim.. Ő pedig középmagas és egész telt. (178 cm 94 kg) Úgy voltam a megismerkedésünk során, hogy az arca és karaktere,figyelmessége teljesen elvonta a figyelmem erről a ,,részletről", azonban amikor lekerül a felső róla, nem érzek teljesen elégedettséget, elég nagy a pocakja és zsírmelle is van,ami látszik a ruhán át is. Mondta magától, hogy zavarja a zsírmell, és már fogyott korábban, (kb 1.5 évvel ezelőtt amikor 100 felett volt) de amikor programoztunk, mégis kifejezetten sokat evett. Nem akarom hogy komplexusai legyenek vagy rosszul érezze magát, próbálom így elfogadni, de kicsit viaskodom magamban, nyilván sokkal jobban kívánnám ha valamivel vékonyabb lenne.. Nem akarok vékony pasit faragni belőle nyilván, csak hogy lentebb menjen a pocak/hájcici.

Nem igazán veszem komolyan azt hogy fogyókúrázik, az alapján amit láttam.

Minden egyéb aspektusa a kapcsolatnak kiváló, szeretem, gyönyörű arca van és komoly szándékai vannak az irányomba. Ő 23 éves, én 21.



ma 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Akkor én is túlsúlyos vagyok olyan 15% testzsírral? 170 cm 94 kg🙈🤣
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Közös programként sportolni és sokkal egészségesebb/fittebb ételeket fogyasztani.
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
#1 a mesedélutánt hanyagoljuk oké? Amit leírsz olyan nincs (170/94 15% testzsírral). Nem azt kérdőjelezem meg hogy létezik az ilyen kis izmos törpe, de az az úgynevezett "built fat". Könnyebb átlépni mint megkerülni és bőven van rajta zsír.
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Senior Séf ***** válasza:
73%
Az a baj,kérdező,hogy hamarosan eloszlik a rózsaszín köd, és onnantól a "bocsánatos bűnök" égbe kiáltó ellenérzésekké lényegülnek át.
ma 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Testépítő versenyzőként annyira nem hihetetlen🤡
ma 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
175/91 vagyok soha senki nem mondta még rám hogy túlsúlyos, igaz én edzek heti 4x 5x-ör, nem lehet olyan durva szerintem ha van is rajta felesleg kis odafigyeléssel ez könnyen levihető.
ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Na, itt egy jó kérdés arra, ami amúgy is evidens.


A kövér férfi nem kell senkinek, és ez így van jól. Itt se lesz sokáig kapcsolat, cserélve lesz egy "szép" - tehát vékony - figurára. Ez így helyes.

ma 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Remélem találsz egy vékony magas férfit, aki jól elagyabugyál minden nap 💩
ma 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

A #3 vagyok. A lepontozóimnak küldöm szeretettel, 170/85. Bele se akarok gondolni milyen a 95 kilós #1-es akiről elhiszitek hogy 15% a testzsírja.


[link]

ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Még jó hogy az ember csontozata nem egyforma súlyú, vastagságú és sűrűségű 🤦🤡🤡🤡🤡🤡 Barátom nézz szét a testépítő versenyzők között, versenyszezon után pár héttel miért ne lehetne annyi a testzsír ilyen súly mellett?? Versenysúly 90 mínusz🤷
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!