Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlsúlyos a párom? (Mit tegyek?)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos a párom? (Mit tegyek?)

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a párommal, távkapcsolatba kezdtünk. Augusztusban ismertem meg egy közösségben, és nagyon ragaszkodó, kimutatja az érzéseit, figyel rám, viszont. Ő eléggé eltérő attól az alkattól,ami nekem bejön alapjáraton, mivel eddig szinte csak magas,vékonyabb férfiak voltak a zsánereim.. Ő pedig középmagas és egész telt. (178 cm 94 kg) Úgy voltam a megismerkedésünk során, hogy az arca és karaktere,figyelmessége teljesen elvonta a figyelmem erről a ,,részletről", azonban amikor lekerül a felső róla, nem érzek teljesen elégedettséget, elég nagy a pocakja és zsírmelle is van,ami látszik a ruhán át is. Mondta magától, hogy zavarja a zsírmell, és már fogyott korábban, (kb 1.5 évvel ezelőtt amikor 100 felett volt) de amikor programoztunk, mégis kifejezetten sokat evett. Nem akarom hogy komplexusai legyenek vagy rosszul érezze magát, próbálom így elfogadni, de kicsit viaskodom magamban, nyilván sokkal jobban kívánnám ha valamivel vékonyabb lenne.. Nem akarok vékony pasit faragni belőle nyilván, csak hogy lentebb menjen a pocak/hájcici.

Nem igazán veszem komolyan azt hogy fogyókúrázik, az alapján amit láttam.

Minden egyéb aspektusa a kapcsolatnak kiváló, szeretem, gyönyörű arca van és komoly szándékai vannak az irányomba. Ő 23 éves, én 21.



tegnap 18:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 nem tűnik fel hogy nem egy mezei hájas átlagjózsi kisgömböcöt linkeltem hanem direkt egy gyúrósat és még így is lehangoló csóri?
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
Hagyjátok már a gyúrósokat, a kérdésben zsírmellről volt szó. És még csak 23 éves. Szerintem undorító, ha egy férfinak melltartó kell.
tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!