Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan férfi,akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfi,akinek a párja extrém túlsúlyos,milyen vele élni,hogyan viseli,hogy nehezen mozog,nehezen megy neki minden?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi milyen az élet egy extrém túlsúlyos nővel.

szept. 10. 10:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
A túlsúly mindig nehéz.
szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabb, részletesebb válasznak örülnék.
szept. 10. 10:32
 3/14 anonim válasza:
84%

Van az a műsor TLC-n és HBO-n "Élet 250 kg felett" .

Sokat megtudhatsz belőle az életükről. Láttam benne olyat aki direkt eteti ennyire a párját mert az "jön" be neki.

Szeretem ezt a műsort és szerintem a legtöbb családban teher ez a helyzet.

szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom Magyarországon lehetnek-e ilyen párok,ahol a férfi normál alkatú,a nő meg 200 kg feletti?
szept. 10. 10:39
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Haverom nője olyan 140-150 kiló, csak billegve tud sétálni, a hasa lelóg nem is tudom hogy tudnak dugni😬
szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem hétköznapi méret.

De miért akarsz 200 kilós önellátásra teljesen alkalmatlan nőt? Én is szoktam nézni a TLC műsorait, nem hiszem el, hogy bárkinek bármire kell ez.

szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

140 kg-os partnerem volt tartósan. Mindent el tudott intézni, semmivel nem volt gondja.


Ha 200 körüli csajra gerjedsz, akkor vállald is a velejáróját. Már nem egyszer találkoztam a kérdéseiddel. Csak fejben éled meg a vágyadat, de élőben szerintem nem bírnál egy ilyen csajjal.


Amúgy #5-ös kutyapózban simán dugható 120-140 kilós csaj is csak mondom.

szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kipróbálnám bírok-e ilyen csajjal.Szerintem menne.Akár nagyobbal is.
szept. 10. 12:39
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Bár extrém túlsúly kategória, de a barátnőm 110 kg körül van, viszonylag alacsony. Főleg a hasa nagy, és a mellei (szerencsére). Nekem kifejezetten bejön, a szex isteni, a mindennapokban nem mondanám, hogy bármi problémát jelentene a súlya. De azért így pár év együttélés után hazudnék, ha azt mondanám, hogy teljesen kompromisszummentes minden. Van pár dolog, ami picit zavaró, de együttlehet élni vele. Pl:

-ha le kell ugrani valamiért a párszáz méterre lévő kisboltba, mindig én kell menjek. Nem okoz gondot a séta, vagy ilyesmi, de visszafele van egy enyhe emelkedő, és alig bírja megmászni

-lépcsőzés is komoly gond. Egy emelet még elmegy, de ha többet kell mászni, többször is megkell álljon pihenni. Múltkor elkellett menjünk egy haverhoz, akinek a negyediken van lakása, de lift nincs, előre kellett menjek vizet kérni, amíg ő megállt pihenni

-van egy ismerősi, haveri kör, akikkel néha ellehetne menni túrázni. Én kifejezetten szeretek túrázni, de nála sajnos ez kizárt, a sétát bírja, de nem túl hosszason, a mászás kizárt

-ruhaválasztás minden esemény előtt problémás (esküvők, egyéb elegáns események).

-nehézkes, lassú a mozgása, és azért többet kell pihenjen, mint egy átlag ember. Nem zavar, de néha picit hátráltató tényező tud lenni.

szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyen extrém elhízott emberek nem büdösek?

Én ismertem egy 200 kg körüli férfit, ő rohadt büdös volt, bár nem is fürdött sosem.

Gondolom nehezére esett volna már a mosakodás :/

szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!