Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan pár,ahol a nő extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pár,ahol a nő extrém kövér,a férfi sovány vagy normál alkatú?

Figyelt kérdés
Hogyan él az ilyen pár? Gond-e a férfinak a jelentős súlykülönbség? Kell-e segíteni a párját valamiben? Igazából érdekel az ilyen párok mindennapja.

2023. júl. 17. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Van , amerikaban pl
2023. júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősi körünkben van.

A csaj kb 170magas, 150kg legalább. Naggyon brutál.

A férje meg 180cm és ha van 50kg. Szabályosan látszanakna bordái olyan sovány.


Lett egy gyerekük, 5 éves és 50kg.


Ha gond lenne a különbség, gondolom nem lennének együtt, nem vallaltak golna gyereket úgy, hogy majdnem 2 év alatt jött össze nekik.

2023. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Az ellentétek vonzzák egymást.100 kg súlykülönbség már komoly egy férfi és egy nő között.
2023. júl. 17. 09:01
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ők pl el vannak együtt, bár nem értem a srácot, mert teljesen normális külseje van. Erre mondják, hogy ízlések és pofonok különbözők.

Meg persze a személyiség is fontos, pl pár kg plusz súlyt vagy molettebb partnert még bőven tolerálhat az ember. De aki már ennyire el van hízva, nem tudom, hogy tudja egy vékony srác elfogadni így és kívánni, szeretni.

2023. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#4 na ez már túl sok. nekem bejön, ha egy nőn van felesleg, akár több is. de ha már gurul, akkor köszönöm, nem kérem.


az most mellékes, de ez a smik és szemöldök undorító. nem merek rákeresno youtubeon, mert akkor később feldobja a videóit.

2023. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ellentétek vonzzák egymást.Én 85 kg vagyok,s volt már 175 kg-os és 192 kg-os kedvesem is.Én viszont csak és kizárólag az extrém túlsúlyos nőket szeretem.

A minél kövérebbeket.

2023. júl. 18. 14:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj már haver de minek írsz ki minden héten kétszer ilyen kérdést?

Másoktól várod, hogy megerősítsenek abban amit neked kell egyedül eldönteni?

Nem értelek komolyan, neked ez bejön akkor ennyi, minek kell neked erre más áldása?

Ha meg kifelé élsz a világnak, akkor ne legyen senkid.

Minden jót

2023. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

de mi ebben a vonzo, mar bocs? ez valami fetis, vagy perverzio?

ertem, hogy el kell fogadjuk a masikat olyannak, amilyen, meg nem csak modellek rohangalnak a vilagban, de azert 192kg?

ez mar nem hogy nem szep, de egeszsegugyileg is borzasztoan karos.


nekem is amugy van nem egy ilyen ismerosom, hogy a srac 60-70kg, a parja meg 100+

el nem tudom kepzelni...

2023. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Szeirntem önbecsülési problémái vannak, vagy sokat csalódott és azért jönnek össze ilyen durván elhízott nőkkel. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy őszintén ez tetszik nekik és most csak az ilyen durván elhízottakra gondolok, nem szimplán olyanokra, akin van mit fogni.
2023. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nincsenek önbecsülési problémáim.Az átlagnál jobbaan kinéző férfi vagyok,lehetne "jó alakú"partnerem is,de ők nem vonzanak.A minél nagyobb idomokkal rendelkező nőket szeretem,őket szépnek és izgatónak tartom.

Tudom,hogy kevés férfi van így ezzel.....

2023. júl. 25. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!