Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan pár,ahol a nő extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pár,ahol a nő extrém kövér,a férfi sovány vagy normál alkatú?

Figyelt kérdés
Hogyan él az ilyen pár? Gond-e a férfinak a jelentős súlykülönbség? Kell-e segíteni a párját valamiben? Igazából érdekel az ilyen párok mindennapja.

2023. júl. 17. 08:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10: hulye kerdes, de dokival beszeltel mar errol, hogy ez honnan ered?

nem azt mondom, hogy beteg vagy - ne erts felre -, csak ohgy pl en a nagymellu vekony csajokat szeretem, valszeg azert, mert 1) anyam is iyen volt 2) allitolag ideje koran "levalasztottak" a csecsrol :D

2023. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én is meghíztam....

50 éves koromra 118 kg lettem.

20 évesen kb. 70 kg voltam, a többi az elmúlt 30 évben jött fel. Egyrészt mondanám hogy nagyon-nagyon sajnálom hogy nem tettem eleget azért hogy megakadályozzam. Másrészt meg másról sem szólt az életem minthogy fogyókúráztam, mindenféle táplálékkiegészítőt beszedtem, koplaltam, nem ettem, futni jártam, aerobikoztam. Többször leadtam 10-20 kg-okat, majd visszajött még több....

Most egy nagy lelki megrázkódtatás miatt ledobtam 10 kilót. Újra folytatni próbálom a fogyókúrát, figyelem mit eszek, ugrabugrál ok a lakásban 50 évesen, stb... Iszonyú nagy küzdelem ez. Nagyjából ez a történetem.

Most ennek tükrében nagyon furcsa azt mondanom, hogy amikor egy 20 éves lányt meglátok 150 kg-osan, elborzadok, mert pontosan tudom hogy 40 évesen ütni fogja a 200 kilót. És olyan súllyal az élet csupa megpróbáltatás. Nem tud még felöltözni se rendesen. Nem tudja a zokniját felhúzni, a cipőjét bekötni, nem tud felmenni a második emeletre, állandóan fáj a térde, az összes hajlata begombásodik, nem bír guggolni, nem bír felállni, gyötrelem úgy az élet. A másik meg a kinézet: majd nem kap magára rendes ruhát, és ha még fiatalon szép is volt a bőre, idősebb korára borzalmas lesz, ahogy lóg majd rajta minden. Egy amorf paca lesz. És ha neadjisten ágyba kényszerül, ki fogja gurigatni? Viszont mondom, én tudom hogy nagyon nehéz lefogyni, vagy akár lehetetlen is. :(

2023. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az egészségügyi vonatkozásokról is ejtenék pár szót: valószínű hogy 40 éves kora fölött már nem fog tudni dolgozni, mert egyszerűen nem fogja bírni. Viszont lesz majd neki 20-30.000 Ft-os gyógyszer-számlája: vérnyomás, cukor, koleszterin,fájdalomcsillapítók, aztán jöhet a térdprotézis műté. Aztán majd valami betegség kapcsán bekerül a kórházba, akkor majd erőszakkal lefogyasztják, majd lehet műtétre menni magánúton, másfél millió forintért leszedik a hasáról a fölösleges bőrt, másfél millió forintért meg a karjáról...
2023. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon boldogok, mint a normál súlyuk. De a nő le fogy
2023. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sok pasi imádja a hájas disznokat a topmoddel meg labdába se rúghat
2023. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!