Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha testileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha testileg kiábrándulnátok a párotokból?

Figyelt kérdés

15 év együtt, 2 gyerek, átlagos élet, úgy értem, nem vagyunk gazdagok, de megvan minden, ami kell, szeretjük egymást, vannak közös hobbik, sokat nevetünk együtt, a szexuális kultúránk azonos, nagyon jó volt a szex pár évvel ezelőttig.

Nem a szex a probléma, hanem, hogy testileg már nem kívánom őt.

Én igyekszem karbantartani magam, egészségesen eszem, edzek, ápolt vagyok.

Ő nagyon előnytelenül "öregszik",45 éves, dohányzik, keveset alszik, meghízott. Nem mondom, hogy kórosan túlsúlyos, de az összkép nagyon nem jó. Ami leginkább zavar, az a szájhigiénia hiányosságai nála. Sokszor észreveszem, hogy nem mos este fogat, úgy fekszik le, kellemetlen a lehelete, folyton bajok vannak a fogaival, ínysorvadása van. Emiatt évek óta nem csókolózunk, ami szintén hiányzik...csak hát így nincs kedvem ..

Egyszerűen fizikailag annyira ki vagyok ábrándulva...semmi vágyat nem érzek. Van szex kb heti 1x, közben úgy valamennyire meg is jön a kedvem, de már nem olyan mint volt. Pedig nekem volna rá igényem, csak hát a régi énjével. Tényleg szeretem őt, de 0 nemi vágyat érzek és néha elgondolkodom, hogy most már örökre így fogok élni? Soha többet nem fokok úgy szexelni, hogy őrülten kívánom a másikat? (Vagy hogy egyáltalán kívánnám valamennyire) Aztán eszembe jut, hogy 39 vagyok, valószínű, ez az élet rendje, nem fiatalodunk, de akkor is ...mi a helyes hozzáállás? Aki élt át hasonlót, mit tett?



ma 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Váljatok el inkább mint megcsald. Azt nem hiszem, hogy megérdemli.
ma 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

1

Talán válás előtt még megpróbálhatna fogat mosni a férj...


Beszéltetek már erről? Elmondtad neki, hogy hogy érzel?

ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már mondta neki és nem zavarja azért írtam a válást 2.
ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit mond az igenytelensegre ? Esetleg a munkaja miatt nincs ilyenekre energiaja ? En akkor hagytam el jobban magam (persze nem igy higieniailag, hanem en kupisabb voltam), amikor depresszios voltam. Nala nem lehet ilyen gond? Beszeltetek errol?
ma 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sokat dolgozik, valóban és fizikai munkát, biztos is, hogy fáradt, de egy kis odafigyeléssel lehetne ezen javítani.

Pl nem csábulna el majdnem minden nap fast foodra pluszban az ebéd mellé, amit csomagolok neki.

Ha nem menne el minden nap egy csomag cigi, ha nem kólát inna víz helyett, ha nem akkor ment volna orvoshoz, mikor már 2 éve cseszegettem, hogy menjen, mert valami nem stimmel, láthatóan vékonyodik el az ínye. Most már idő kérdése és el fogja veszíteni a fogait, sajnos, mert visszacsinálni ezt nem lehet, mrgállítani, szinten tartani lehetne, de nem tartja be a doki utasításait kezdve a cigi elhagyásával a nagyon alapis szájhigiéniáig, 3 havonta kellene mennie fogkő leszedésre. Kb évente megy mikor már hónapok óta szekálom vele. Szóval igen, beszélünk róla, bár nem naponta van a téma porondon. Az ő álláspontja, hogy ne szekálljam"megöregedtünk", senki nem marad 20 éves, ez a korral jár. Én meg annyira figyelek magamra, ki merem jelenteni, hogy jobban nézek ki mint a 20-as éveimben, bár ebben sok munka, önmegtartóztatás és némi sminktezoválás, plasztika is van. Egyáltalán nem érzem magam öregnek még. Nem fáj semmim, nem ráncosodom, egyszerűen akkora szakadék van köztünk az életmódja miatt, hogy nem igaz. Pedig amúgy nagyon összepasszolnánk, jó páros vagyunk.

ma 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Még sem kerek q világ mert nem jó neked a súllya miatt. Elhidegültél. Meg vannak okaid.
ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!