Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándulnátok a párotokból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándulnátok a párotokból, ha ilyesmi derülne ki róla?

Figyelt kérdés

Eggyel több párkapcsolata volt, mint amennyit bevallott. Azt az egyet elmondása szerint szégyellte, mert egy buta, igénytelen, k*rvás cigánylánnyal volt, nem tartott sokáig és "nem is volt igazi kapcsolat". A másik két exbabátnője igényes, csinos, értelmiségi, jó családból származó lány.

Tudom, hogy a múlt az a múlt, nem kéne felhánytorgatni, de őszintén szólva kicsit kiábrándultam és valamiért undorít a dolog.


2021. júl. 9. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy érzed. Engem a hazugság maga jobban zavarna, de szerintem napirendre tudnék térni.
2021. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Férfi. A férfiaknak néha kell olyan nő is, akivel kiélhetik magukat. Pl.: Az elegáns, kifinomult, orvos feleség mellé, egy tetovált, rasszta, fősulis lány, aki a gumit is lenyeli, és néha elszív egy zöldet.
2021. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

2#

ha ilyen egy férfi, nincs mit csodálkozni, hogy a nők inkább szinglik és évekig válogatnak, hátha akad köztük normálisabb...

2021. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
És te MINDENT elmondtál neki? Abortusz? Feka? Kankó? 4 pali?
2021. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Eshetne már az eső.
2021. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4, valóban, csak 3 abortuszt vallottam be, pedig 4 volt. A negyedik terhesség pont egy 8 négerrel tartott orgia nem szándékolt mellékkövetkezménye volt. Hihetetlen, hogy ráhibáztál 😳
2021. júl. 9. 16:32
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

"Férfi. A férfiaknak néha kell olyan nő is, akivel kiélhetik magukat. Pl.: Az elegáns, kifinomult, orvos feleség mellé, egy tetovált, rasszta, fősulis lány, aki a gumit is lenyeli, és néha elszív egy zöldet."

mert a nőknek néha nem kell olyan férfi, akivel kiélhetik magukat? szerinted az elegáns, kifinomult, unalmas orvosférj oldalán időnként nem ábrándoznak egy tetovált, kicsit rasszista, izmos, vagány, néha egy kis zöldet is elszívó motorosról?

2021. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
visszatérve a kérdésre: a hazugság miatt zavarna, de mivel amúgy sem egy olyan kérdés, aminek nagy tétje van, valamennyire meg tudnám érteni, ha nagyon röstelli a dolgot
2021. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Engem az zavarna, hogy olyannal volt, aki szégyell. Teljesen mindegy, miért, de ha olyan emberrel együtt tudott lenni, akit lenéz, az nem emberi.
2021. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Zavarna, mert mi van, ha igazából engem is lenéz, és engem se tartana még csak arra se méltónak a következő nőjénél, hogy beleszámoljon az exei közé..
2021. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!