Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom mostanság amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mostanság amikor éppen feszültebb, olyankor mindig dühös ábrázattal a levegőbe boxol. Szerintetek van okom a félelemre?

Figyelt kérdés
Korábban nem volt meg ez a hülye szokása, csak mostanában vette fel. Lehet ebből később még bármiféle agresszió, amivel ellenem fordulhat?

tegnap 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt viccesen teszi vagy komolyam dühös ilyenkor? Szerintem ez fontos kérdés. Ha az előbbi, akkor csak valami idétlenség, lehet hogy utánoz valamit, amit egy filmben vagy játékban látott. Ha viszont tényleg dühös, akkor nem árt, ha kigyúl a piros lámpa a fejedben.
ma 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudom eldönteni :S Olyankor történik amikor feszült és ideges. És olyankor dühös ábrázata is lesz, amikor a levegőbe boxol.
ma 00:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Cigány?
ma 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!