Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a Nagy Őt elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a Nagy Őt elfelejteni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy megismertem egy lányt. Mondanom sem kell, hogy nem egy hétköznap lány, egyszerűen mindig "róla" (illetve nem pont róla, de egy hozzá hasonló lányról) álmodtam, és nem is kellett addig senki más. Úgy gondoltam, hogy nekem elég lesz, ha csak egy lánnyal leszek, de akkor életem végéig. Igen, idealista vagyok, és nem célom, hogy minél több lányt "meghúzzak", inkább egy stabil kapcsolatra vágyom.

Amikor megismertem, már akkor feltűnt, hogy mennyire olyan, amit én elképzeltem. Azonban tudtam, hogy nem lehetek soha vele, mivel nagyon szerelmes másba... Tudtam, hogy nem szabad beleszeretnem, de annyira olyan, mint én, és annyira jól elvoltunk együtt, szinte ugyan olyanok vagyunk, csak ő lányban. Mégis megtörtént a baj.

Természetesen nagy vonalakban elmondtam neki, hogy mi a helyzet, és megszakítottam vele a kapcsolatot, bármennyire fájt is, de most teljesen magam alatt vagyok. Úgy érzem, hogy minden értelmetlen, csalódtam a saját világnézetemben, és életemben először nem tudom, hogy hogyan tovább.

Eddig nem nagyon hittem az ilyen nagy ő dologban, de most azt kell hinnem, hogy sajnos ő volt az.

Ilyenkor mit lehet tenni? Azt ne mondjátok, hogy menjek el bulizni, mert az nagyon nem az én stílusom. Más lányra pedig rá se tudnék nézni jelenleg...

Köszönöm, hogy végigolvastad. Még ha nem is kapok hasznos választ, legalább kiönthettem valakinek a lelkem.


2011. febr. 17. 17:45
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sehogy.Ez nállam kb 10 évig tartott.
2011. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!