Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni a nagy Ő-t?

Figyelt kérdés
Osztálytársamba zúgtam bele teljesen és nem jött össze a dolog.Nagyon szeretem de neki a legtöbb fiú tetszik kivéve engem és olyan fiúk is tetszenek neki akik miatt az önbecsülésem teljesen 0.Ez az egész dolog miatt teljesen kész vagyok. Amúgy vele táncolok szalagavatón.
2008. nov. 12. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne légy gyáva mond meg neki!mit vesztel?semmit csak könnyeb lessz!meg akkor legalább tisztán látsz!ha igy viselkedsz akkor szomotú leszel az életben!a másik megérzi ha tehetetlen vagy
2008. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha tenyleg a nagy O-rol van szo, akkor ketlem, hogy elfelejtened. De honnan is veszed, hogy nagy o, attol hogy szerelmes vagy most??? ne akarj ezekkel a fiukkal versengeni, ha tenyleg o a nagy o, akkor majd o is rajon erre
2008. nov. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megmondtam neki mit érzek és ő barátságot ajánlott ami engem kikészít...Amúgy onnan tudom hogy ő nagy Ő, hogy a többi csajjal nem érzem olyan jól magam, mint vele és a többi lány se tetszik ennyire...:(
2008. nov. 13. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kellesz neki akkor biztos nem is érdemel meg.

Légy büszke magadra mert egynes és nyílt vagy.És fogsz olyan csajt találni magadnak aki értékelni fogja ezt.

Az önbecsülésed meg tornázd vissza.Ha hátat fordítasz neki és nem barátkozol vele, az jobban fog neki fájni.Zavarni fogja hogy nem csorgatod utána a nyálad, amíg ő a többi fiúval viháncol.

Hidd el. Az hogy szalagavatón vele táncolsz azt meg ki kell bírnod, mi lenne ha egy barát -barátnőd elkísérne szalagavatóra és a "karjaiba" mennél vissza a tánc után?

Egy szerelmesnek barátságot ajánlani, nem szép dolog.

2008. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt sok-sok nagy Ő-d lesz még mert nem csak 1 van. Másrészt maradjunk annyiban, hogy még nem tudod mit is jelent ez. Mindenképp próbálkozz még és ha végképp nemet mond akkor járj nyitott szemmel mert biztosan akad még számtalan olyan akivel legalább ilyen jól érzed majd magad, sőt!
2008. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) és megfogadom a tanácsokat!
2008. nov. 13. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!