Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikerült elfelejteni, jobbat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült elfelejteni, jobbat találni a legelső "nagy" szerelmeteknél? Ha esetleg vége lett?

Figyelt kérdés
Hello. Már lehet rég volt és mindig eszembe jut a legelső kapcsolatom ami több mint 1 évig tartott (és jól müködött de nem megyek bele a részletekbe hogy miért lett vége, mert túl hosszú lenne). Azóta volt pár barátnőm olyanok akiket természetesen szerettem (bár nem mindenkit) csak valamién ok miatt nem működött ( külföldre ment, távolság vagy egyszerűen nem voltam szerelmes... stb) De valamiért mindig ott van a fejemben a legelső , hogy én akkor voltam igazán szerelmes és folyton eszembe jut hogy de jó is volt az az időszak... Szeretném elfelejteni de nem megy. Mindenki így emlékszik a legelső kapcsolatára és esetleg hiányzik neki vagy sikerült találni jobbat? Azóta volt pár barátnőm külsőre is szebb lányok de mégse éreztem azt amit akkor... Köszi a válaszokat előre is 19/f
2009. okt. 4. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sikerült. Az első barátom, akivel másfél évig voltunk együtt azóta is különleges helyet foglal el a szívemben pedig nagyon csúnyán lett vége. Nem tudok csak a szép dolgokra emlékezni, még is úgy érzem, hogy nem kezdeném vele előröl. Hiányzik néha kicsit, de annak hogy akkor és ott vége lett oka van, és tudom hogy most és két év múlva sem lenne ez máshogy. Végső soron... azóta se voltam senkivel ennyi ideig, de úgy érzem túl tettem magamat rajta, tovább léptem, és bár sokáig nem találtam a helyem, most azt hiszem megtaláltam! :) Légy kitartó, és ne keseredj el! Szerintem természetes, hogy az első, örökre az első marad, de ez ne tartson fogva örök életeben! Engedd el :) 19/L
2009. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elengedtem nem azzal van a gond. Csak egyszerűen nem tudok újra ugyanúgy szeretni mint akkor őt. Engem ez zavar, hogy akkor voltam igazábol szerelmes és nem csak fellángolás volt. Mondják hogy a legelső mindig így megmarad az ember életébe na de ennyire hogy nem találsz nála jobbat és hiányzik néha?
2009. okt. 4. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Én is azt hittem sokáig, hogy mellette voltam a legboldogabb, 1 évig tartott a mi kapcsolatunk is. Ő szakított velem, azt hittem soha nem heverem ki, és hogy ő utána senkit se tudnék igazán szeretni, de hirtelen feltűnt a semmiből mostani barátom, egyből beleszerettünk a másikba és azóta is boldogok vagyunk már vele is 1 éve:)

Nagyon szerettem az első barátomat is, de a mostanival tényleg minden tökéletes, én se hittem volna el, annyira rossz lelkiállapotban voltam a szakítás után, de mindenkinek mondom ne keseregjetek, semmi sem véletlenül történik:)

2009. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy hiányzik néha :) Hiányzik az a kézfogás, az az ölelés, amit az ember csak szerelmesen él át. Egy snassz kapcsolatban az az érzés vagy akár a szeretkezés sem ugyan az. Erre csak azt tudom mondani, hogy ne csinálj belőle nagy gondot. Egyszer majd csak az öledbe pottyan valaki, akit ugyanúgy szerethetsz, mint őt szeretted régen. Oké nem ugyanúgy, mert mint mondtam, az elsőnek mindig is különleges helye lesz, de hasonlóan! :) Rájöttem, hogy ha én rá gondolok, akkor nem is maga a személy hiányzik, hanem az érzés! Azt pedig egyáltalán nem biztos hogy visszakapnám a személlyel újra. Nincs mit tenni, mint várni várni és várni... Mostani párom kikötötte, hogy soha nem lesz szerelmes ne is várjam. Egyszer volt, összetörték a szívét, többször ezt nem csinálja végig. Aztán 5 hónappal később egy veszekedés alkalmával a fejemhez vágta, hogy lüke vagyok és még soha nem volt ennyire szerelmes senkibe, nem akar elveszíteni... :) Kívánom hogy egyszer te is mondhasd ezt valakinek! :) Első voltam...
2009. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem sikerült.

Bár még csak 12 voltam, amikor összejöttem vele, de tényleg imádtuk egymást, tini-szerelem.. :) 10 hónapig voltunk együtt, majd szakítottunk, egy kis h*lye veszekedés miatt. Aztán olyan buták voltunk, hogy féltünk kezdeményezni... :D

Ennek 2 éve. Én addig sok sráccal összejöttem, el akartam felejteni Őt, de egyiket se tudtam megszeretni.

Augusztusban újra összejöttem a Nagy Szerelmemmel, tökéletes az összhang, imádjuk egymást, lassan 2 hónaposak leszünk :)


14/L

2009. okt. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!