Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a Nagy Őt elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a Nagy Őt elfelejteni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy megismertem egy lányt. Mondanom sem kell, hogy nem egy hétköznap lány, egyszerűen mindig "róla" (illetve nem pont róla, de egy hozzá hasonló lányról) álmodtam, és nem is kellett addig senki más. Úgy gondoltam, hogy nekem elég lesz, ha csak egy lánnyal leszek, de akkor életem végéig. Igen, idealista vagyok, és nem célom, hogy minél több lányt "meghúzzak", inkább egy stabil kapcsolatra vágyom.

Amikor megismertem, már akkor feltűnt, hogy mennyire olyan, amit én elképzeltem. Azonban tudtam, hogy nem lehetek soha vele, mivel nagyon szerelmes másba... Tudtam, hogy nem szabad beleszeretnem, de annyira olyan, mint én, és annyira jól elvoltunk együtt, szinte ugyan olyanok vagyunk, csak ő lányban. Mégis megtörtént a baj.

Természetesen nagy vonalakban elmondtam neki, hogy mi a helyzet, és megszakítottam vele a kapcsolatot, bármennyire fájt is, de most teljesen magam alatt vagyok. Úgy érzem, hogy minden értelmetlen, csalódtam a saját világnézetemben, és életemben először nem tudom, hogy hogyan tovább.

Eddig nem nagyon hittem az ilyen nagy ő dologban, de most azt kell hinnem, hogy sajnos ő volt az.

Ilyenkor mit lehet tenni? Azt ne mondjátok, hogy menjek el bulizni, mert az nagyon nem az én stílusom. Más lányra pedig rá se tudnék nézni jelenleg...

Köszönöm, hogy végigolvastad. Még ha nem is kapok hasznos választ, legalább kiönthettem valakinek a lelkem.


2011. febr. 17. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Velem pont ugyan ez van csak én vagyok a lány. 15/L
2011. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Nem kívánom senkinek ezt az állapotot, még az ellenségeimnek se.
2011. febr. 17. 17:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Jobb esetben az ember, az első csalódás és a veszteség okozta fájdalom feldolgozása után, felül tud emelkedni az illúzióin, le tudja vetni a rózsaszín szemüveget és képes meglátni egy másik "nagy Ő" jelöltet.

Rosszabb esetben örökké az illúziói, a fantáziavilága rabja marad és egy elérhetetlen ábrándkép után fog vágyakozni.

Te döntesz!

2011. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha képzed magad, kitartasz, küzdesz és türelmes és bátor vagy, akkor NEM LÉTEZIK LEHETETLEN !!!
2011. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

What?

Jártatok,vagy nem?(gondolom nem)

Mit reagált arra,amit mondtál neki?

Miért szakítottad meg vele a kapcsolatot??

2011. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem járunk, természetesen.

Azt mondta, hogy ha a jelenlegi szerelme előtt ismert volna meg, akkor simán összejönne velem.

Azért szakítottam meg a kapcsolatot, mert annyira rossz volt vele úgy beszélni, hogy én többet érzek, mint barátság.

2011. febr. 17. 18:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt.Lehet,hogy lesz még alkalmad összejönni vele,az is lehet,hogy ő nem a nagy ő...
2011. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na jó,túl azon,hogy hülyeség volt,azért megértelek..
2011. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ixdecske ***** válasza:
Nem kellett volna megszakítani a kapcsolatot én is megtaláltam az igazit jártunk is pár hétig majd elengedtem most 2 évvel az eset után 5 hónapja szerelemben együtt vagyunk. Igaz a mondás: TÜRELEM RÓZSÁT TEREM!
2011. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokan így éreznek egy szakítás után, hogy egy világ omlott össze bennük, vagy hogy nem jöttek össze álmaik férfijával/nőjével, sajnos vannak ilyen esetek. Én is így voltam 14 évesen, teljesen a padlón, az első szerelem.....kövér tinédzser lány voltam és a fiú a szemembe vágta, hogy neki csinos nő kell...meg szőke!!! Ő a természetes szőke nőkre bukik nekem meg sötét-vörösesbarna hajam van, az olyan közönséges és csúnya....

Ez végtelenül lelombozott, nem ettem és 15 kilót fogytam, de a hajfestés kudarc volt, mert az eredeti vöröses barna hajam a "hipózástól" narancssárga lett...aztán még egy adag hidrogén-peroxid, és így már szőke lett, de mint a rongy, úgy elégett....az ekcémáról már ne is beszéljünk, ami a tarkómon nagy vöröses foltokban megjelent.

Mai 30 éves fejjel már csak jót mosolygok ezen, milyen naiv voltam és ostoba, az volt az igazi probléma, nem volt önbizalmam! Semennyi sem! A férfiak nem szeretik a csendes kuporgó nyuszikat, inkább a feltűnő provokatív playboy-nyuszikat...

De visszatérve a problémádra én azt mondom, próbáld meg elfelejteni, főleg, ha barátja van, mert akkor esélytelen. Talán az a baj, nem jársz eleget szórakozni vagy nincs hova és ha az ember a szabadidejét a lakásban tölti, élete végéig ábrándozhat!!! Próbálj a tettek mezejére lépni és ne álmodozz róla, mert ha ez sokáig tart depresszós is lehetsz miatta....


Én dolgoztam külföldön, Németo-ban és ott jöttem rá arra, mi társadalmunk egyik nagy hibája! Kinn Németo-ban, Angliában, stb. a fiataloknak számtalan, kb. 20-30-szor annyi!!!! szórakozóhely van, ahol tudnak egymással ismerkedni, randizni, itthon meg csak egy-egy lepukkant kocsma vagy disco (tele balhézó romákkal), itthon ennyi a kultúra, az ember munka után hazamegy és a fotelban gubbaszt a tv előtt vagy a széken ül és internetezik....

Nekem itthon alig volt udvarlóm, mert főleg otthon "ábrándoztam", kint az ábrándozást teljesen félretéve szórakozni jártam és sok udvarlóm akadt, így az ember már nem rágódik a múltján és hamar el is tudja felejteni....

Akkor döbbentem rá arra, ha az ember egy jó partnerkapcsolatot akar, akkor ismerkedni kell, olyan helyekre járni, ahol ezt meg tudja valósítani, van rá lehetősége, és nem szabad elmerülni hosszú időre az álmodozásban, mert azzal nem jutsz előbbre. Én emiatt is megyek vissza Németo-ba, mert nagyon unalmas az itteni élet, nincsennek kultúrált szórakozó helyek, csak bűzös kocsmák öregekkel, lepusztult alakokkal és csövesekkel....

az egyetlen szórakozásom most az internet, tv-t nem nézek, meg a bevásárlócentrumban bóklászok és figyelem a rohanó elgyötört tömeget, na ez az itthoni élet....


Gondolj arra, ha nagyon szenvedsz, mit fogsz vajon csinálni 5-10 év múlva? Milyen célokat tűztél ki magad elé a szerelmi kapcsolaton kívül? A figyelemelterelés és a hosszú távú gondolkodás megint csak jól jöhet, segít felejteni, nekem ez segített a legjobban amikor a gödör alján voltam, szó szerint...


Próbálj meg más lányokkal is ismerkedni, nem szabad begubózni! Ez a legrosszabb!!!

2011. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!