Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? :S (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? :S (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, aki azóta nagyon bejön nekem amióta megismertem.(~2,5 év) Viszont az utóbbi fél évben, szerelmes lettem belé. Folyton csak rá gondolok, próbálok vele beszélgetni stb. Ez össze is jön, jól viszonyul hozzám meg minden, de az osztályban lévő fiúk nagy részével ugyanezt csinálja, jól kijön mindenkivel. Nem tudom pontosan bejövök-e neki, vagy nem. Sosem volt még barátnőm egyébként.. Nem merem neki megmondani, hogy tetszik, mert ha elutasít, elég kellemetlen helyzet alakulna ki... Folyton rá gondolok, ő képeit nézegetem folyamatosan fél éve minden nap, őt bámulom az iskolában egész nap, minden órán, minden szünetben.

Tavaly nyár eleje óta van ez így, egész nyáron nem láttam, de ugyanúgy csak ő járt a fejemben, hiába nem találkoztunk egyszer sem. :S Mi tévő legyek? Szerintem én nem jövök be neki...


2011. febr. 15. 18:37
 1/4 fegyvernepper ***** válasza:

Ha 15 évnél fiatalabb vagy ne foglalkozz még nőkkel, ha idősebb vagy akkor meg legyél sokat a közelébe és ismerd meg...

f15

2011. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

17/f vagyok, kifelejtettem.

ismerem már elég jól, csak nem egyértelmű a visszajelzése, mert az osztályból kb. 7-8 fiúval beszélget ugyan ilyen szinten mint velem.


Mikor másokkal látom beszélgetni, elfog a düh. :S

2011. febr. 15. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire belezúgtál, akkor ne hagyd ennyiben! Próbálj közeledni felé, esetleg hívd el randizni. Vagy csak egyszerűen smárold le.

Najó, ez csak vicc volt... xD

Tényleg, hány éves is vagy???

2011. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fegyvernepper ***** válasza:

Fogj egy lapátot és egy sörétest és nyird ki a riválisokat... ;)

Amugy meg, ha már csajt akarsz magadnak, mi csak teher, de te tudod... Akkor legyél vele kedvesebb mint a többiek, vegyél neki ajándékot... Vagy csak mond meg neki az igazat...

2011. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!