Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza lehet mèg találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet mèg találni egymáshoz?

Figyelt kérdés

Úgy èrzem, eltávolodtunk. Bedobtam ezt a fèrjemnek, ès ő is mondta, nem tudja, mi romlott el vagy ment el közöttünk. Nem tudjuk.


Nem szexelünk!(csak nagyon ritkán, kb. 1,5 havonta, az sem olyan már mint règen), ha beszèlgetünk, tuti hogy valaki a vègèn felemeli a hangját vagy azt mondja hagyjuk az egèszet. Nincs türelem, nincs megèrtès. Eddig ez nem így volt.


Hogyan lehet ebből visszatèrni? Gyerek mèg nincs, dolgozunk mind a ketten. 3 ève házasok, 8 ève párkapcsolatban.


Elfáradtunk? Belefásultunk? Nem figyelünk elèggè egymásra? Elfejlődtünk egymás mellől?


Neked mi a tapasztalatod? Vissza lehet ezt fordítani?



ma 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ábeleszkóbelesz ennek a kapcsolatnak
ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebből már nem lesz gyerek. Se kapcsolat. Csak válás
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezt nem erőltetném

Halott ügy

ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos ennek vége. Nehogy beleessetek abba a hibába, hogy gyereket vállaltok, mondván majd megjavul és megerősödik a kapcsolat. Váljatok el szépen, békében, amíg nincs gyerek.
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten akarjátok hogy újra jó házasságotok legyen ne féljetek időpontot kérni egy párterápiára. Persze ez arra is rá fog világítani hogy valóban menthetetlen e a dolog.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel házasság és nem csak kapcsolat, talán egy párterápiát még megérne a dolog. Bár én azt gondolom, hogy ami már gyerekek előtt tönkre megy, annak semmi jövője. Nem vagytok a szülőség “rabjai”, akár minden nap csinálhatnátok programokat munka után. Bármikor tudnátok szexelni, de mégsem teszitek. Érdemes lenne megtudni hogy hol és miért siklott ez ennyire félre, és akkor legalább kétségek nélkül tudnátok elbúcsúzni egymástól, ha úgy alakul. Sajnálom, és kitartást kívánok, mert nem lesz egyszerű időszak!
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi 10 év után, és 2 gyerek után jutottunk el eddig. Mind a ketten szeretnénk megmenteni a dolgokat, de nem tudom, hogy össze fog-e jönni.
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!