Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hinnéd el hogy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hinnéd el hogy szeret?

Figyelt kérdés

Oda bújik hozzám és azt mondja szeret. Ez jól esik meg én is igyekszek kimutatni felé.


Nem tudom ez a kimutatáshoz tartozik e, de például beszéltem vele hogy az egészsége miatt mozoghatnánk, vagy figyeljünk rá jobban. Tudja hogy nekem fontos mégse tesz lépéseket ez ügyben.



Tettekkel hogy mutatja ki felétek a párotok hogy szeret?


ma 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem jó megoldás, én az ex nőmnek mondtam, hogyha kimegy a csajokkal igyon kevesebbet, és ne füvezzen, ne cigizzen annyit, szerinte ezzel lekorlátoztam, kidobott XD Tehát én értem, hogy te szeretnéd ha jobban odafigyelne az egészségére, ezt saját magának kell meglépnie, ne noszogasd ezzel sokat. Tapasztalat.
ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor es ott aznap ezt érzi. Miért ne hinném el?
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
MI? Az lenne a tett, hogy te benyújtod az elvárásaidat és ő csinálja, mert csettintesz? Menj el te mozogni, élj egészségesen de felé ne erőltesd az elvárásaidat. Majd ha ő akar, akkor elkezdi ő is. Talán ha te bomba formába kerülsz megijed, hogy el fog veszíteni és ő is belehúz, vagy az is lehet hogy téged felszed valaki, és simán otthagyod a párod, aki nem felel meg az igényeidnek. De ne nyomaszd.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Embeeeer...szerinted azzal mutatod ki, hogy szereted, hogy azzal cseszteted, hogy mozogjon többet? Magyarul kövérnek látod és fogynia kell, hogy megfeleljen neked.

Szánalmas vagy.

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!