Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam mar elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam mar elfelejteni?

Figyelt kérdés
volt egy pasim..:X 2 hetet voltunk eggyut tudom nem sok .. de nagyon megszerettem.. es meg midnig szeretem.. es barmitt megettenek hogy ujra eggyut legyunk .. de sajnos nem lehetseges:(
2011. febr. 13. 14:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

de nem birom elfejeteni otet.. es nagyon szretem.. tudom hogy az a ket het nagyon keves.. de pl mikor hallom a hgopy valaki kiejti a nevet szakad meg a szivem.:(mikor elmegyek haa elott(nem azert teszem hogy lassam vagy ijenek hanem azert mert mashol nicns hol menjek a baratnomhoz) olyankor folynak a konnyeim is .. es mikro eszembe jut..

amiota szakitottunk teljesen megvaltozott az eletem.. utalom az eletem..sokszor azt kivanom hogy haljak meg..mindeki azt monjda hogy ez idovel elmulik.. de mr jo kis ideje igy van ez:(

2011. febr. 20. 19:36
 12/14 A kérdező kommentje:

Füles .

ennek igazna orulok hogyt sikerult..barcsak nekem is sikerulne

de az az egesz hogy velle..kimndhatatlanul jo volt.. midnenrol tudtam beszelni vele..minent tudtunk egymasrol. es az a 2 het alat nem volt egyetlen egy nap sem ugy hogy ne tlalkozzunk..en kezdetben nem akartam velle osszejonni /.. de miiutan osszejottunk abban a ket hetben annyira jol ereztem magam velle.. es minden jo volt velle.. ojan mas volt:(..

2011. febr. 20. 19:39
 13/14 Net Cica válasza:

ha szerelmes vagy nem tudod elfelejteni hiába próbálod...

ha csak naon bejön ismerkedj meg más valakivel, ne gondolj a joo tulajdonságaira gondolj arra h ő már továbblépett tedd te is ezt ;)

2011. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
csak szenvedsz mert nicns más... és pasifüggő vagy. menj el vhova szedj fel vkit osztcsá
2011. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!