Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 2* is megcsalt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 2* is megcsalt és nem tudom elfelejteni és hogy mit csináljak hogy el tudjam felejteni?

Figyelt kérdés
Segítsetek hogy mit csináljak mert a barátnőm megcsalt és nem nagyon tudom elfelejteni és ez nekem nagyon rossz így. Csak ebben az egészben az a pláne hogy ez volt a 2. megcsalása! Az elsőnél még megbocsájtottam neki mert úgy voltam vele hogy egy esélyt mindenki megérdemel és mert nagyon szerettem! De sajnos megcsinálta másodjára is! 1,5 évig voltunk együtt és 1 hete szakítottunk és egyszerűen nem tudom elfelejteni!
2010. máj. 17. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, találkozz a haverjaiddal, menj velük szórakozni, csajozz, érezd jól magad. Tudom másfél év nem kis idő...de ha már kétszer megtette majdhogy nem 100% hogy újra meg fogja...nem elég érett a kapcsolatotokhoz, és te csak szenvedni fogsz mellette, elfelejteni sosem fogod tudni hogy megcsalt mivel ez egy elég fájdalmas dolog...:S kitartás!!!! 19L
2010. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Nem hiszem, hogy szeret....

18/l

2010. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt elfelejteni sosem fogod... Egyszerűen nem lehet...

Az idő múlásával majd enyhülni fog a fájdalom... De mindig is emlékezni fogsz rá...

Mit tegyél? Ne állj szóba a csajjal. Ezekután nem érdemli meg egy olyan rendes srác figyelmét mint te vagy...

Járj el szórakozni, ismerkedj...

2010. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

El kell telnie egy kis időnek, míg túllépsz rajta. Nem kell ezt siettetni, mert a szerelemből úgy gyógyul ki az ember, ha az fáj.

Annak érdekében, hogy könyebben elfelejtsd, fogj egy papírt és írd fel rá azokat az eseteket, amikor megbántott vagy megalázott. Ezt tedd el jól és amikor arra gondolsz, hogy milyen szépek is voltatok együtt, meg eszedbe jut, hogy újra kellene vele kezdeni, akkor vedd elő ezt a kis gyűjteményt és olvass bele. Miding észhez fog téríteni.

Ahogy a korábbiak javasolták, foglald le magad, így kevesebb időd jut arra, hogy a megcsaláson és a lányon gondolkozz. Illetve azt is megérted, ha sok dologba belefogsz, hogy a világ nem csak erről a lányról szól.

Sok sikert hozzá!

29/F

2010. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na pont ezért csalják meg egymást az emberek, mert van ez a hülye szöveg az érintettől, hogy egy esélyt mindenki megérdemel. Én azt mondom egy nagy f*szt! Aki egyszer megteszi az megfogja még egyszer hiába sír ott neked. Majd legalább tanul belőle és a következő párját talán tisztelni fogja annyira hogy ilyet ne tegyen legközelebb
2010. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nagyon rendesek vagytok és megpróbálom magam valahogy túltenni rajtam magam!

Igen nagyon fáj de lehet hogy igazatok van és meg kéne próbálnom kicsit másfele terelni a gondolataim!

Majdcsak túl leszek rajta!

És még egyszer köszönöm a válaszaitokat!


Üdv.: Gergő

2010. máj. 17. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!