Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 évet hogy lehet felrugni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 évet hogy lehet felrugni? És hogy tudjam elfelejteni?

Figyelt kérdés

Minden előjel nélkül,egyik pillanatról a másikra elhagyott.Nem tudom vele felvenni a kapcsolatot,mert nem hajlandó rá, szóba sem áll velem.(pedig egy magyarázatot megérdemeltem volna)

-megszűnhet a szerelem egyik napról a másikra?

-vagy sohasem szeretett ezek szerint?

-mennyi idő alatt találok magamra,mikor enyhül a fájdalom?

,


2010. szept. 10. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha te úgy érzed, ő volt az igazi, akkor sose fogod tudni elfelejteni, főleg ha még magyarázatot sem adott. 9 év baromi sok idő...
2010. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rengetek idő az a 9 év.Ennyit az ember csak olyan embernek szentel az életéből,akiben tényleg megtalált valamit,és úgy érzi vele boldog tudna lenni.

Vagyis így képzelem el!

Csak úgy elhagyott,minden magyarázat nélkül..:S Ez nagyon rossz!

Elhiszem,hogy ki vagy bukva.

De hátha jelentkezik majd,ezt ő sem képzelheti,hogy csak úgy lelép..elvégre 9 évet pazarolt akkor rád...

Lány,vagy Fiú vagy?

2010. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szünhet meg a szerelem egyik napról a másikra.. Amit ő csinált az egy folyamat része volt. lehet nem vetted észre az intő jeleket.Tudom, hogy nagyon rossz amikor váratlanul történik és választ sem kapsz ( sajnos tapasztalat :( ) De egyszer mindenki megkapja a válaszokat! hidd el veled is így lesz..Szinte biztos, hogy még jelentkezni fog egy kis idő elteltével. A fájdalom folyamatosan enyhülni fog de mindig ott fog maradni. Viszont amikor már megszokod hogy nincs NA akkor fog felbukkanni! Hidd el "mesteri" érzékük van az időzítésre.

Velem is hasonló történt pár hónapja.

Kitartás! :)

2010. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

lány vagyok

2010. szept. 10. 21:57
 5/8 A kérdező kommentje:
ráadásul nem vagyunk túl fiatalok
2010. szept. 10. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Elfelejteni sehogy,de ha te azt nem vetted észre,hogy baj van a kapcsolatotokban az nem csak a párod hibája.
2010. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 komasa ***** válasza:
) év nagyon sok idő, biztosan szeretett, és az is lehet, hogy még mindig szeret, csak úgy érzi, hogy már nem. Én szerintem azért lépett le egyik pillanatról a másikra magyarázat nélkül, hogy Téged kíméljen. Voltam már hasonló helyzetben és a történtek feldolgozása könnyebb, ha a fájdalmad haragba fordul, én akkor így gondoltam, de lehet, hogy nekem sem volt igazam. Fel a fejjel!!!!4
2010. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsÓ! Ez nem igaz!!! Sajnos, engem most hagytak el 27 év után! Magamnak kerestem a bajt, de most már lehetne csajozni /eddig nem tettem, hűséges vagyok/ de egyszerűen NEM MEGY!!!
2010. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!