Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjam mar elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam mar elfelejteni?

Figyelt kérdés
volt egy pasim..:X 2 hetet voltunk eggyut tudom nem sok .. de nagyon megszerettem.. es meg midnig szeretem.. es barmitt megettenek hogy ujra eggyut legyunk .. de sajnos nem lehetseges:(
2011. febr. 13. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Esetleg 12 évesen ne "pasizz".
2011. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló cipőben járok egy csajjal...én is most döbbentem rá, mennyire hiányzik, mikor elkövettem egy hibát. És úgy tűnik hiába keresem:(

Ha csak valami teljesen elháríthatatlan oka nincs annak,hogy újra együtt legyetek, és még mindig szereted,akkor keresd meg. Egy próbát megér:)

2011. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

elso valaszolo.. lehet te vagy 12 eves ;) ugyhogy kerlek szepen

mondta valaki hogy 12 eves vagyok??szerintem nem..

2011. febr. 13. 14:43
 4/14 A kérdező kommentje:
madosik valaszolo..inkabb irj privin es elmeselem hogy mert nem lehet ujra kezdeni:(..
2011. febr. 13. 14:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen okokból kifolyólag nem lehetséges?
2011. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1.mar van baratnoje

2.mas varosban jar suliba..

de mondjuk az nem gond mert mar vegez ugyhogy..

2011. febr. 13. 14:46
 7/14 anonim ***** válasza:
Talán tanulj meg magyarul, hátha azzal imponálsz neki.
2011. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

na figyelj..

nem vagyok magyaroszagi.. tehat kerlek..

nem vagyok megszokva hogy magyar karakterekkel irjak

BOCSANAT.. ha neked ez legfontosabb;)

2011. febr. 13. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:

két hét.. tényleg nem sok.. :S

meg aztán ha már van barátnője akkor még inkább azt tanácsolom, hogy hagyd a dolgot ezek után max szánakoznál előtte ami mit segítene?!

2011. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Füles válasza:

én is 2 hétig jártam egy sráccal, nagyon csúnyán dobott, és nagyon haragudtam is rá, de tudtam, hogy még mindig szerettem. azóta aztán 1 hétig gyötörtem magam miatta, amikor aztán elhatároztam, hogy tovább lépek. és sikerült. most már lassan 2 hónapja vagyok szerelmes a páromba. és sokkal jobban szeretem, mint az előzőt.de téll sokkal, de sokkal jobban. az előzővel szinte nem is volt olyan, hogy beszélgetés. vele viszont kezdetben csak haverok vtunk és ugye akk csak bezsélgettünk :)

szal sztem lépj tovább :)

2011. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!