Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedem így?

Figyelt kérdés

valakivel volt esetleg ilyen vagy ilyesmi mert fogalmam sincs miért viselkedem így:(

a barátomat nagyon nagyon szeretem szerelmes vagyok belé sose volt ilyen jó még senkivel minden tökéletes ..

de néha mintha egy teljesen másik ember lennék és a törődö kedves lányból átváltozok egy szívtelen hülye csajjá. és nincs semmihez kedvem nem törődök a barátommal és nem vagyok kedves vele érzéketlen vagyok és stb:/ és nagyon szörnyű h így viselkedem vele és fogalmam sincs mért mert nagyon szeretem:((

16L

köszönöm a válaszokat előre is.


2011. febr. 11. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodjál el rajta egy kicsit. Vagy írj példát.
2011. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert egy idióta vagy. Meg sem érdemel a barátod.

Üdv.: 16/L

2011. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hát tegnap is átjött tök jól indult minden és akkor egyszer csak megváltoztam és akkor nem beszéltem annyit kérdezte mi a baj mondom semmi. bármit mondott csinált azt mondtam h oké aha semmi jó. láttam rajta h szomorú és mégse tettem semmit ellenne:/ valahogy nem érdekelt abban az időszakban semmi :S pedig nagyon fontos neki és nagyon lelkiismeret furdalásom van h láttam rajta h szomorú mégse tettem semmit meg ilyesmi:(
2011. febr. 11. 23:31
 4/17 A kérdező kommentje:

második:

énis ezt mondom mindig neki.. :/

2011. febr. 11. 23:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ahogy leírtad, nagyon hasonlít a tudathasadásra (szkizofrénia), ám a szkizofrének nem emlékeznek, h mit tett a másik énjük. szóval ez kizárva. viszont ha ilyenkor nem tudod kezelni magad, hanem csak úgy jön, és te sem tudod miért, esetleg menj el egy pszichológushoz, ez adódhat traumából, vagy bármiből. viszont ha nem tartod ilyen komolynak, akkor próbálj ezen változtatni, és amikor érzed, h na most jön a bunkó énem, akkor maradj csendben, vegyél mély levegőket, majd nyugodj meg
2011. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
pedig nagyon fontos nekem*
2011. febr. 11. 23:32
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:)
2011. febr. 11. 23:33
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
a második válaszoló rosszul írta. megérdemli őt, csak a csaj nem érdemli meg a fiúját
2011. febr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen én is úgy gondoltam.
2011. febr. 11. 23:34
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
És meddig voltatok együtt, mi volt a fejdben közben amikor boldog voltál és utána???
2011. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!