Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért viselkedem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedem így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal 25.-én leszünk együtt 22 hónapja. Nagyon szeretem őt, még mindig ugyanannyira szerelmes vagyok belé mint az elején, ha nem jobban. Ő egy ilyen nagyon.. hogymondjam "mindenhova menős" tipus, szinte soha sincs otthon, koncertekre jár vagy csak úgy a haverjaival lóg valahol. Eleinte ez egyáltalán nem zavart, "elengedtem" őt mindenhova, nem volt bajom ha úgy ment el valahova nélkülem, hogy nekem nem szólt. Körülbelül egy éve van az, hogy egyszerűen ideges leszek rá ha el akar menni nélkülem ..sajnos ezt néha ki is mutatom ami neki persze nem tetszik. Még sírni is szoktam emiatt:S Ezt azzal magyarázom magamnak hogy egy éve még nem szerettem annyira mint most, akkor még nem zavart annyira hogy mit csinál, de szerintem ez hülyeség vagy én már nemtudom komolyan:D Ki akarnám magamnak sajátítani? Vagy mi lehet?:D Nincs valami ötlet, hogy mit tehetnék ez ellen? Köszönöm előre, egyébként a barátom 17, én pedig 16 vagyok.
2009. nov. 22. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
az a probléma, hogy köré építed az életed. nagyon fiatalok vagytok még, és természetes, h neki kell a szabadság, az h a haverokkal is legyen. neked ezt muszáj elfogadnod, és ha van egy kis eszed, akkor ebből előnyt kovácsolsz magadnak. amíg ő sörözik a haverokkal, te elmész a barátnőiddel táncolni, vagy szervezel egy pizzázós filmnézős estét a csajokkal, vagy a testvéreiddel vagy, csinálsz valami programot a szüleiddel (biztos nekik is hiányzol, ha folyton a barátoddal lógsz), elmész mondjuk kondizni, millióegy dolgot lehet csinálni a párod nélkül is. ne csak róla szóljon az életed!
2009. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és azt hiszem teljesen igazad van.:)
2009. nov. 23. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!