Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet az, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy így viselkedem? :/

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat! de mégis néha mikor msn-en beszélgtünk vagy telefonon akkor nem olyan szerelmesen beszélek vele úgymond.. hanem inkább olyan közömbösen:/ és néha megbántom ezzel:S szóval értitek. nem mutatom úgy ki az érzéseim és úgy jönne le mintha nem szeretnék vele beszélgetni vagy hasonlók:S

szerintetek miért lehet?

az belejátszhat h eléggé fáradt vagyok?:/


2011. ápr. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy mégsem szereted.egyébként nem viselkednél vele így.
2011. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bele.Én is imádom a barátnőmet,de egyszerűen nem szeretek vele msnezni,skypolni,a telefont még úgy ahogy.Annyira hiányolom olyankor magam mellől,hogy rossz érzés úgy beszélni vele,hogy nincs ott.Persze jó tudni,hogy éppen mit csinál,vagy elmeséli,hogy mi történt vele aznap,de ez van.
2011. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha élőben ha együtt vagytok, akkor kedves vagy hozzá, bújós , aranyos egy kis cukorfalat , akkor egyszerűen unalmas számodra a netes beszélgetés, és nem kielégítő, és inkább idegesít az hogy nem érhetsz hozzá...
2011. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

zöld kééz mindenkinek.

amúgy élőben is van ilyen most hogy mondjátok:/

ettől független én úgy érzem h szeretem nagyon :( mégis ilyen vagyok vele:S

többiek válaszát is várom:)

2011. ápr. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!