Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el? Ha egy kicsit máshogy viselkedem most teljesen más lenne minden?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már első találkozás óta barátság és szerelem között vagyunk. Ő egyszer valami olyasmit mondott,hogy rajtam múlik mi lesz belőle. Én viszont nem léptem semmit,mert féltem bármit is csinálni. Ahogy telik az idő egyre jobban közeledünk a barátság felé. Félek,hogyha most nem teszek semmit akkor végleg nem lesz esély arra,hogy összejöjjünk :/ Viszont még mindig félnék megcsókolni őt. L16
2010. nov. 29. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

viselkedj erotikusan, és titokzatosan nyílj meg

nemtudom pontosan, ez mi lenne, de férfi létemre vmi ilyesmit várnék

2010. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fiúk választanak, lányok döntenek.


Vond le a következtetést.

2010. nov. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mutasd meg a csajszis oldalad, tegyél erotikus (ne ribis) megjegyzéseket, legyél nagyon lány a társaságában. érted?
2010. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem neked kell megcsókolnod, de teremts olyan helyzetet, hogy megtörténhessen. Pl valamilyen ürüggyel hajolj közel hozzá, pl valami olyan kell, amit csak így érsz el, stb. Találkozzatok olyan körülmények között, pl menjetek el sétálni és üljetek le egy padra beszélgetni, vagy mittudomén. Légy kreatív.

Ha csak rajtad múlik, azal arra gondolt, hogy ő benne lenne, csak azt szeretné biztosan tudni, hogy te is, mert ezt nem látja most rajtad (mert barátként viselkedsz vele).

Amúgy meg nekem pont egyik volt pasim mondta, hogy nem eszik ilyen forrón a kását, ha valakinek egyszer tetszel, annak tetszel és kész, nem fog ez megváltozni egyik pillanatról a másikra, vagy múlik el. Még mindig vonzódik hozzád, ez egészen biztos.

2010. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!