Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? (főleg fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Most mi legyen? (főleg fiúk segítségét kérem! )

Figyelt kérdés
tetszik az egyik osztálytársam..majdnem fél évvel fiatalabb.de úgy veszem észre hogy én is tetszek neki.órákon a padtársammal hülyéskedik és látom a szemem csücskéből hogy engem is néz.de amikor odapillantok egy kicsit még néz mintha a haverját nézné aztán elfordul..a haverjának mondta hogy szerinte még semmi értelme ilyen korban járni valakivel..gondoltam rá hogy elmondom neki mit érzek mert akkor ettől talán másképp gondolkozott volna.de nem merem..Tetszhetek neki?
2011. febr. 10. 18:38
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

értem.. úgy volt hogy szombaton barátnőmmel elmegyünk városba és hülyéskedünk. de a pasija meg a haverja lemondták mert máshova mennek.. földobtam ötletnek, hogy elmehetnénk mi ketten +2 barátnő,+ az a srác aki nekem tetszik, meg az egyik csaj pasija. és sztem jól ellennénk. és majd akkor meglátom, hogy elmondjam-e és hogy lesz-e belőle valami. : D

Szerinted jó ötlet ez így?

2011. febr. 10. 20:24
 42/49 anonim ***** válasza:

Rádbízom, de szerintem ha amúgy is szégyenlős vagy jbban tennéd ha 4szemközt mondanád el ezeket neki :)


Egyébként jó ötlet, és ha -most nemmondom hogy elég tökös vagy :D- úgy érzed így is mersz neki vallani, úgy még jobb :)

2011. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
De ne úgy éállj hozzá, hogy majd meglátom, hanem tervezd be, hogy márpedig beszélek vele :)
2011. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
max. félrehívom aztán elmondom.
2011. febr. 10. 20:35
 45/49 anonim ***** válasza:
Társaságban való súgdolózás az is ha félrehívod egyébként meg szerintem sokkal termézetesebb h a többiek elött beszélsz, vagy ott sincsenek egyáltalán..
2011. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Remélem tudtam azért egíteni, a tanácsokat írd ki egy papírra vagy valami és jegyezd meg még jóljöhetnek :))
2011. febr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
mire ezeket mind kiírom.. : | szóval ne hívjam félre.. értem.. de akkor meg a haverja szerintem úgy megy be a suliba: De jó volt szombaton! - miért? - Az éva szerelmet vallott a máténak, ott mindenki előtt. na és akkor mindenki , mindenkinek. :D jólesz.:D xD
2011. febr. 10. 21:05
 48/49 anonim ***** válasza:

Látszik még hogy gyermek vagy, sSOHA DE SOHA ne foglalkozz azzal hogy ki mit gondol rólad vagy arról akit te szeretsz.

mindigTE legyél magadnak a legfontosabb és persze a párod, mert ha magadat nem becsülöd meg, téged sem fog senki, és nem kell adni a hülyék vleményére :) egyébként nagyon jó hangulatot teremt a szerelemvallás és bármit is mond majd a srác hidd el szeret téged :)

2011. febr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 kowansky válasza:

én már 23 szor csináltam

és 16 éves vok

2011. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!