Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? (főleg fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Most mi legyen? (főleg fiúk segítségét kérem! )

Figyelt kérdés
tetszik az egyik osztálytársam..majdnem fél évvel fiatalabb.de úgy veszem észre hogy én is tetszek neki.órákon a padtársammal hülyéskedik és látom a szemem csücskéből hogy engem is néz.de amikor odapillantok egy kicsit még néz mintha a haverját nézné aztán elfordul..a haverjának mondta hogy szerinte még semmi értelme ilyen korban járni valakivel..gondoltam rá hogy elmondom neki mit érzek mert akkor ettől talán másképp gondolkozott volna.de nem merem..Tetszhetek neki?
2011. febr. 10. 18:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
52%

Volt ilyen velem is, (fiú vagyok) egy csaj közeledett volna hozzám, de 13 évesen nem tudunk rendesen gondolkozni ilyenekről, mint ti csajok.

13-14 évesen nagyon nagy a szakadék a 2 nem között tapasztaltam én is..


Amúgy 1000000% hogy be jösz neki de magának sem meri bevallani, szégyenlős kisfiú még :)

2011. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
De a haverjainak sem meri elmondani.. vagy lehet, hogy csak az igazat mondja.. most nemtudom mivan..:D jobblenne ha mindenki eltudná mondani, hogy mit érez.. sokkal egyszerűbb lenne.. : \
2011. febr. 10. 18:44
 3/49 anonim ***** válasza:
52%

Magának sem vallja be, de hidd el hogy tetszel neki, nem csinál véletlenül marhaságokat a közeledben?:D nem lennék meglepve :)


Am a csaj a barátnőjével kérdeztette meg tőlem hogy szeretnék-e járni vele.. Akkoriban azt gondoltam hogy ha nem mer ennyit a szemembe mondani akk ink haggyuk az egészet, persze késöbb ez fordul és a csajok lesznek így :D

2011. febr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Hát ha nézni szokott, csak nem közeledik, akkor több, mint valószínű, hogy bejössz neki, csak hát gondolom félénk, visszahúzódó, vagy ilyesmi, nem mer lépni.
2011. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
hát lehet. amúgy szokott.. verni szokta az osztály hülyéjét.. xD biztos mutogatni akarja hogy milyen erőős.. xD elképzelhetőő..
2011. febr. 10. 18:48
 6/49 anonim ***** válasza:

Jönnek elő a régi emlékek :)


Am hányadikosok vagytok? :D 6 vagy 7 ? :D


7-8ba már fogdostuk a husit, addigra nem voltunk annyira "félnkek" :P

2011. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

A te korodban oa sem lehetett volna rángatni mellé, ha nem a helyzet hozza úgy :D Pedig nagyon tetszett a csaj :) Mire meg már kezdtem "bátrabb" lenni, őt nem érdekeltem :D


Sztem ne az osztályból keress srácokat, vagy ha igen várd még meg amíg szellemileg lesz olyan érett mint te.

2011. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
6. hátezek remélem hogy nem fogják.. x D
2011. febr. 10. 18:52
 9/49 A kérdező kommentje:
az osztálytársaim ötödikben azon mesterkedtek, hogy a lányok engem fogtak és vittek, a fiúk meg azt a srácot és az volt a cél h összeérjen a kezünk.. x D
2011. febr. 10. 18:55
 10/49 anonim ***** válasza:

Akk kb mindenki látja hogy tetszetek egymásnak csak ti nem :DD


Majd 2 év múlva más lesz a véleményetek hidd el :))

2011. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!