Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? (főleg fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Most mi legyen? (főleg fiúk segítségét kérem! )

Figyelt kérdés
tetszik az egyik osztálytársam..majdnem fél évvel fiatalabb.de úgy veszem észre hogy én is tetszek neki.órákon a padtársammal hülyéskedik és látom a szemem csücskéből hogy engem is néz.de amikor odapillantok egy kicsit még néz mintha a haverját nézné aztán elfordul..a haverjának mondta hogy szerinte még semmi értelme ilyen korban járni valakivel..gondoltam rá hogy elmondom neki mit érzek mert akkor ettől talán másképp gondolkozott volna.de nem merem..Tetszhetek neki?
2011. febr. 10. 18:38
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
hát lehet.. de ez ötödikben volt. egy éve.. : D most nemtudom mivan.. :D
2011. febr. 10. 19:02
 12/49 anonim ***** válasza:

Mondom hogy egy ugyan ilyen diákszerelem alanya voltam általánosban ami nem is olyan rég volt, visszagondolva tudom, hogy mit éreztem, de hogy csajként mit tennék hogy magamat elcsábítsam 3 évesen hááát :D nehéz :)

Egyébként ha fizikailag közeledsz kicsit hozzá venni fogja a lapot :) Ülj az ölébe hasonlók..


Hívd el randira ha már egyszer segg ahoz hogy megtegye (korotoknál fogva :D) kezdeményezz te ha ő nem mer :)

2011. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
dehogy ülök az ölébe.. : || x D azért nem, mert elküldene... : \ xD legalábbis egyik barátnőm naponta szekálja és már ma majdnem megverte mert elkezdte csipkedni az arcát.. tudod mint a nagymami a kis unokájának.. xD
2011. febr. 10. 19:13
 14/49 anonim ***** válasza:

Nem küldene el hidd el. :D ha meg nem akarsz ilyet akk is legyél a közelében folyton csak észre veszi magát, bár szerintem ez nem jó megoldás :/


Ő maga sem tudja mit akar ^^ ilyen ez :D

2011. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

Az a baj veled is látszik még éretlen vagy picit, mindenen nevetsz :/ Szeretitek egymást csak nem tudjátok hogyan is kell azt :)


msn-en vagy valahol szervezz le vele egy találkát hogy beszélni szeretnél vele.

2011. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
ötödikben azért volt jó, mert a padtársam volt.. lehet megint visszaültetik mert az új helyén sokat beszél.. én ennek csak örülnék. de most mennyire álljak közel hozzá? xD minden nap két méterre állok tőle(kb).. xD és látom hogy néz, de akkoor meg én nem merek ránézni.. xD úgyhogy érdekes lesz.. : D
2011. febr. 10. 19:35
 17/49 A kérdező kommentje:
de márvagy egy éve nincs msn-en.. de új címe sincsen.. és élőben meg nem merem..
2011. febr. 10. 19:36
 18/49 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szemezni vele, el fog olvadni :) bár ez a gáz hogy éretlen a srác tuti elnézne, de sztem ha ennyibe sem megy bele hagyd inkább a fenébe..:S
2011. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
am nem mindig nevetek, csak ha olyan napom van.. suliban sokat nevetek meg nézem őt is.. nem tudom miért. ő is sokat nevet.. ez közös bennünk meg még ami közös: másokat is megnevettetünk, szeretünk sportolni, utálunk tanulni, szeretünk gépezni, majdnem ugyanazokat az embereket gyűlöljük, sötétebb bőrünk van(nem vagyunk cigányok), barna a hajunk. meg van még pár dolog.. szóval.. szerintem jól el lennénk.. de nem tudom hogy hol.. : \
2011. febr. 10. 19:39
 20/49 anonim ***** válasza:

Személyesen tuti elutasítaná, még akkor is ha szeretné.. :(

De szerintem egy próbát megérne részedről, max ha meg nem akkor nem, nem vesztesz vele sokat, csak te érzed úgy :)


mint már leírtam párszor, kezdeményezz ha őnem mer, de ha meg elutasít nem tudsz vele micsinálni, de amúgy tuti hogy ú is szerelmes csak még éretlen picikét :)

2011. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!