Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? (főleg fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Most mi legyen? (főleg fiúk segítségét kérem! )

Figyelt kérdés
tetszik az egyik osztálytársam..majdnem fél évvel fiatalabb.de úgy veszem észre hogy én is tetszek neki.órákon a padtársammal hülyéskedik és látom a szemem csücskéből hogy engem is néz.de amikor odapillantok egy kicsit még néz mintha a haverját nézné aztán elfordul..a haverjának mondta hogy szerinte még semmi értelme ilyen korban járni valakivel..gondoltam rá hogy elmondom neki mit érzek mert akkor ettől talán másképp gondolkozott volna.de nem merem..Tetszhetek neki?
2011. febr. 10. 18:38
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
hát ez viccnek is rossz. ő már itt puskával viccelősik.. de mondta h inkább baseball ütő mert az csendesebb. mondo na szállj le rólam. : D xD
2011. febr. 10. 19:54
 32/49 anonim ***** válasza:

...A baseball ütő csendesebb

-Volna szíved bántani? :O :'(

-ha megérdemled :D

-Tehát nem is szeretsz jólvan

-dehogyisnem :))


Próbálj valami ilyesmi párbeszédet összehozni akkor ha az előző 125 tanács nem jönne be :D


Csinálj úgy mint ha tudnád 100%-ig hogy beléd van esve (kb 99% esély van rá :) )

2011. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Hmm.. Szóval te megszámoltad.. én inkább nem szeretném.. xD
2011. febr. 10. 20:01
 34/49 anonim ***** válasza:

Csak próálok segíteni, de nem nagyon hagyod :D


Úgy görcsölsz rajta mint én az első randim elött :)

Menni fog csak bízni kell magadban :D és nem a kifogásokat keresni miért nem jó ez így.. :)

2011. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

jólvannaa..:D

Látod.. nem csak én vagyok ilyen.. xD

2011. febr. 10. 20:05
 36/49 anonim ***** válasza:

De utólag mondom hogy totál fölösleges izgulni ezen, ha ő is szeret minden jól fog menni ha meg nem akkor hagyd a brébe :D

vagy keress olyan srácot aki hajlandó kezdeményezni, vagy várj még ezzel a nemtudomhogyhívjákkal amíg komolyodik picit.. mondjuk úgy 1,5 évet..

2011. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
az sok. xD kitudja , hogy akkor melyik fiú fog tetszeni , és én melyiknek fogook..
2011. febr. 10. 20:09
 38/49 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam hogy gyerekek vagytok még :)

Próbáld meg ezt a srácot "felszedni" ha meg nem sikerül MOST később ne próbáld, ha szeret akkor ő fog oda menni hozzád, ha nem akk csak ki akar használni, és sok csaj így jár pórul. Nem egyről hallottam, de még olyanról is aki ezekután is szerelmes volt a paliba..

2011. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

De hát te írtad hogy:

Hát ha nézni szokott, csak nem közeledik, akkor több, mint valószínű, hogy bejössz neki, csak hát gondolom félénk, visszahúzódó, vagy ilyesmi, nem mer lépni.

na most akkor? :D amúgy igazad van. ilyen téren félénk. na most akkor mi legyen? : )

2011. febr. 10. 20:15
 40/49 anonim ***** válasza:

Azt az egy komit pont más írta de mindegy :D egyébként egyet értek azzal is:


Tanácsom: Kezdeményezz, DE CSAK EGYSZER! Ha azt mondja nem, nem, tedd túl magad rajta, késöbb ő fog jönni ha benő a feje lágya csak addigra neked lesz a döntésed hogy szeretnéd-e őt :)

2011. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!