Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? (főleg fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Most mi legyen? (főleg fiúk segítségét kérem! )

Figyelt kérdés
tetszik az egyik osztálytársam..majdnem fél évvel fiatalabb.de úgy veszem észre hogy én is tetszek neki.órákon a padtársammal hülyéskedik és látom a szemem csücskéből hogy engem is néz.de amikor odapillantok egy kicsit még néz mintha a haverját nézné aztán elfordul..a haverjának mondta hogy szerinte még semmi értelme ilyen korban járni valakivel..gondoltam rá hogy elmondom neki mit érzek mert akkor ettől talán másképp gondolkozott volna.de nem merem..Tetszhetek neki?
2011. febr. 10. 18:38
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
de. nem az. ha nem ő néz el akkor én, ha nem én akkor ő.. valamiért nem bírok sokáig ránézni .. nem tudom miért.. pedig nem csúnya, csak tényleg kedvelem.. egyszer elhívtam egy rémházba.. csak akkor indult edzésre és nem jöhetett.. :\
2011. febr. 10. 19:41
 22/49 A kérdező kommentje:
de azért nem akarom megkérdezni, mert ha nemet mond , akkor az egész olyan kellemetlen lesz. még annyit sem fogunk beszélni egymással mint eddig( nagyon keveset)
2011. febr. 10. 19:43
 23/49 anonim ***** válasza:

Rémházba ? :D szal már felhívtad a lakásodra is :P bocsi nem tudtam kihagyni :D


Menj el edzésére várd meg, de am azért nem bírod nézni mert szerelmes vagy, tök alap az ilyen nálunk is így van :)

2011. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Írtam vagy félmillió tanácsot válaszd ki a megfelelőt esetleg kombináld őket :D Innentől tiéd a pálya de mint mondtam sokat nem veszíthetsz vele hisz komoly kapcsolat kicsi eséllyel lesz egy 6.-as diákszerelemből :/
2011. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

jaaajj. : D x D

Néha elmentem, mert barátnőm vele együtt focizik. és néha elkísérem az edzésére. de ő jóban van a Mátéval.. és olyan mintha neki is tetszene.. de csak ilyenkor.

2011. febr. 10. 19:45
 26/49 A kérdező kommentje:
na várjál.. xD még végig kell olvasni többször.. de nem hiszem h sikerül.. azért köszi. : D
2011. febr. 10. 19:46
 27/49 anonim ***** válasza:

Több ötletem nincsen :/

Neked kell választanod ezek közül :) kombináld őket de a fő hogy ne stresszeld magadat miatta :)

Add önmagadat lazulj el és érezd jól magadat a társaságában ha már 2en vagytok :)


Esetleg hívd fel magadhoz h nézzetekvalami jó filmet, de fontos más ne jöjjön..

2011. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
azt nem lehet.. xD ha apám megtudja. :O xD
2011. febr. 10. 19:49
 29/49 A kérdező kommentje:
na majd ha valakinek lesz bulija megpróbálom. :D
2011. febr. 10. 19:49
 30/49 anonim ***** válasza:

Apuci megértő a kislányával szemben max megkapod hogy ha lehet akkor még nem szeretne nagypapi lenni :D

Bár ez is csak viccnekmegy :)


A filmezés jó alternatíva :) vagy mozi esetleg, de mint mondtam más ne jöjjön aki ismer titeket :)

2011. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!