Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósjelölted, vagy apósjelölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósjelölted, vagy apósjelölted mivel szokott megsérteni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 12:57
 1/9 Moszuke ***** válasza:

anyósjelölt:

pénz mánia,

felnőttes gondolkodás elvárása,

fösvénység,

zsugoriság,

ott alvás tiltása, (jó ez gyerekes és megértem, csak picit zavart)

munkamánia,

negatív kisugárzás,

őt bizony ütném.


apósjelölt:

elhagyta a családját, plusz úgy nézett a lányára ahogy nem szabadna egy egészséges agyú apának.

őt bizony ölném.

2011. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
huhúúú, tudnék mesélni. Lényegében gyereknek kezelik a 22 éves fiúkat, aki önálló, dolgozik. Szerintem nevetséges. Engem már párszor megsértett az apósjelöltem..fúj, ezt leírni:)...csak nem használhatok csúnya jelzőket, így marad ez.
2011. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezzel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


(jelölt, mert papíron nem vagyunk házasok)

2011. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem lecigányoztak. magyar vagyok és hófehér.
2011. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Moszuke ***** válasza:
:DDDD
2011. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Engem most pl:ezzel sértett meg anyósjelöltem: hoztam be egy talicska fát,mert itt vagyok náluk,és senki nincs itthon vagyis nem volt.

És hazajön a munkából rámförmedve "te normális vagy,(ezt 2 mondta el)...te hoztad be azt a talicska fát...(az volt a baja,hogy egyedül hoztam be)de mivel nem volt itthon senki,így nem hagyhattam h kialudjon a tűz.

Akkor meg az lett volna a baj.

Mondtam neki,hogy nem volt nehéz,de tényleg nem.De ő csak fújta a magáét. :S

Erre aztán megszólalt a vénasszony(anyósjelölt anyja),hogy én semmit nem eszek délben,épp elfigyelte,hogy sosem eszek.Pedig ez sem igaz.Mondtam neki erre,hogy akkor nem tetszik látni,amikor eszek. 90 éves vénasszony,de felidegesít,mindig engem csesztetnek,akkor eszek amikor jól esik,unom h mindig etetnének.Meg azt is,hogy a 90 éves nagymami beleiszik az üdítőkbe,és kézzel belemászik a tejfölbe,meg amit csak tud titokban nyomja befelé.

2011. febr. 8. 13:22
 7/9 Moszuke ***** válasza:

hát ez ember függő engem nem zavar ha valaki belenyúl valamibe vagy beleiszik valamibe, de van haverom aki finnyás én ezt tiszteletben tartom.. néha viccet űzünk belőle, de elnézzük neki a furcsaságát:) mert a haveri körből csak ő ennyire "finnyás" mindent törölget, stb csak semmi nyál csere vagy vmi.. na mind1. ez egyén függő.. a nagymami ilyen laza ember. ezt nézd el neki.


a fát kötekedést viszont nem értem:DD


a folyton etetést meg ember!! szokj hozzá:DDD nekem sajnos semmilyen ágon nincs nagyszülőm, de akár haver, barát, barátnő nagymamájánál vagyunk azok tömnek kajával minket mintha muszáj lenne!:D

és ha nem fogadod el akkor látszik hogy szinte megsértődnek:D de nem adják fel! kínálnak mással!:DXDD

de mivel mindig finomat osztanak ezért sose utasítom vissza:P mmmMmmmM jó is vidéki koszt:P

2011. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én apósjelöltem azzal sért meg, hogy ha elkezdek mondani valamit, mindig úgy kezdi, hogy nem jól látom, nincs igazam, vagy egyszerűen nem, hanem...

anyósjelöltem azzal, hogy néha nem érti mit mondok és ahelyett hogy megkérdezné, hogy mit mondtam, inkább nem válaszol nekem, elfordul

2011. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

13:31-es szerintem nem sok embernek tetszene,ha egy 90 éves néni belenyúlna beleinna a dolgokba.

Kijön a wc-ről és még kezet sem mos,na ezért aztán felrobbannék,hogy van ennyi esze,hogy belenyúl kézzel a tejfölbe,és szopogatja az újjáról lefelé.

2011. febr. 8. 13:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!