Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az ami most történt? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ami most történt? .

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy lánnyal találkoztunk tökre bejön és engem is megkedvelt írta is h megszerett .. szebbé tettem az egész hetét stb de nem akar egyenlőre kapcsolatot mert a régi barátja gázos volt stb és most fél és csak olyannal jönne össze akit tényleg ismer .. én nem sürgettem semmit mondtam ismerjük meg egymást jobban találkozzunk többet és lesz ami lesz , közben megismerte 1 srácot még utána akivel 2 hete összejött és fb ről kellett megtudnom .. félt elmondani hát .. kérdeztem mi a baj velem semmi szeret imád csak mert közel kerültem hozzá de mást nem akar de én azért elmondtam volna ha összejövök valakivel na mind1 wááá az egész ( 20 as korosztály F voltam )
2011. febr. 6. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A rettegett csak barát zóna
2011. febr. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
legalább esélyt adott volna h jobban megismerjen és ettől féltem , h így már nehezebben mondom el a gondolataimat mert barátja van és nem akarok hülyét csinálni magamból .......
2011. febr. 6. 02:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vond le a tanulságot, felejtsd el a többit. Ez van, friendzone.
2011. febr. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mi lesz :S barátok megmaradunk azt már érzem de ahogy írta ő is közel állok hozzá remélem ez miatt nem fog eltávolodni , 2-3 hónapja ismerem de nagyon egyhullámon jár az agyunk. sokszor nehezen tudtam elaludni most már heti 3-4 napot tudok csak aludni :s
2011. febr. 6. 02:38
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A barátzónában az a vicces, hogy ha elfogadod, belenyugszol, akkor bizony meg is érdemled.
2011. febr. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azért mert azt írtam h érzem h az lesz a vége még nem adom fel .. de most h friss kapcsoltban van nem fogok 1ből nyomulni rá , közeledek hozzá aztán próbálok minnél többször találkozni vele és lehet 1 szer eljön az én időm .

lányok szerintetek ha valakit csak barátnak tekintesz de rájössz h ő egy igazán jó arc és jól érzed vele magad akkor adnál neki 1 esélyt ?

nem sex re épülő kapcsolatra vágyom abból már volt részem halál unalmas amikor semmi jó nem történik csak a sex , jobban szeretnék kötődni valakihez nem csak testileg...

2011. febr. 6. 03:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű a helyzet: te nem jöttél be neki külsőre, a másik srác meg igen.
2011. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!