Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már ilyen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Mi történt ezután?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h egy 16 éves srác vagyok. voltak már barátnőim de nem volt hosszú kapcsolatom még. pedig szeretnék de átlagosan olyan 1,5-2 hónapig jártam a lányokkal. mindegyikhez úgy álltam hozzá h majd belé szerelmes leszek. meg mindig elképzeltem velük a jövőt..nyilván nem házasság meg ilyenek csak h sokáig járunk meg miket csinálunk tárátáttátárátáttá.. de az a helyzet h nem tudtam még senkibe szerelmes lenni. és egy idő után már nem is akartam azzal a lánnyal lenni. ugyh szakítottunk. most is van egy barátnőm..lassan két hónapja járunk. itt aludt nálam egyik este és amugy idősebb nálam egy évvel és már nem volt szűz. én igen. lefeküdtünk. élveztem vele a dolgot tényleg. de talán korai volt. vagy nem tudom. és megint kezdem azt érezni amit a többi lánynál. és én tényleg nem akarok senkit átb*szni. egyszerűen olyan mintha az érzéseim ellenem fordulnának.. most akkor én képtelen vagyok a szerelemre vagy miez? volt már valakivel ilyen? és ez megváltozott..szoval szerelmes lett valakibe? köszi a válaszokat.
2011. nov. 12. 00:41
 1/6 Walk With Me ***** válasza:
Miért jársz valakivel amíg nem vagy belé szerelmes? Így mitől másabb az a lány, mint más lány ismerőseid? Semmi értelme. A szerelmet nem lehet erőltetni, majd kialakul ha egy olyan lánnyal találkozol.
2011. nov. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ismerőseim meg legtöbben nem úgy kezdtek el járni valakivel h szerelmesek voltak belé, hanem csak tetszettek egymásnak és utána szerelmesettek bele egymásba.
2011. nov. 12. 00:47
 3/6 Walk With Me ***** válasza:

Igen, tudom sok ilyen van, ez ilyen tipikus tini fasság. Ha én is jártam volna minden lánnyal aki tetszik, akkor már lett volna 100 barátnőm. :D


A szerelem majd jön, ha találkozol egy olyan lánnyal akiben megvannak a szükséges "összetevők". A szerelem nem egyenlő a fellángolással meg ilyen akármikkel, ez egy mélyebb dolog. Ne görcsölj rajta, ne akarj szerelmes lenni, mert úgy nem fog menni.

2011. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rendesen szerelem nem alakul csak úgy ki bárkivel 1. válaszoló és igaz szerelem egy ember életében legfejebb 2-3 van, de igen is össze kell jönnie szerintem másokkal mert ez tapasztalatszerzés párkapcsolati téren.aki fiatal nyugodtan próbálgassa magát ismerje ki magát és másokat, ez a dolga. aki meg azt mondja hogy most ezt "szereti" most meg azt az nem szerelem csak akar valakihez tartozni aki megfelel az elvárásainak vagyis lényegében nem egy személyt szeret hanem magát az érzést. én eddig 1szer voltam tényleg igazán szerelmes, 17éves koromban, ahhoz képest még is több mint 50 kapcsolatom volt már, és most is csak 18 vagyok.
2011. nov. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, nem vagy semmivel elkésve, én a 18. születésnapom környékén voltam először szerelmes. azóta volt még egy fellángolás és most hogy bőven elmúltam 20, most érzem azt egy lány iránt, hogy igen, felé több/más érzelmeket táplálok, mint a szimpla testi vonzalom és/vagy barátság
2011. nov. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb tervezés, kevesebb tudatosság, a szerelem az jön vagy nem. Időszakosan voltak 2 hetes fellángolásaim, még párkapcsolat mellett is. El kell különíteni az érzéseket és tisztázni.
2011. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!