Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veled olyan, hogy udvaroltál egy lánynak, de ő visszautasított, aztán késöbb (pár hónap, fél év) ő kért meg rá, hogy járjatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 12:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ilyen rövid időn belül nem. de viszont 2 év után igen, ő keresett meg mire én már rég elfelejtettem őt, azóta együtt vagyunk.
2011. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen nagyon ritka, mivel a lányoknak a külső számít, az meg nem változik csak úgy.
2011. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem volt ilyen! Volt egy srác, akit teljesen lesz..tam, ő mindig hajtott engem, hogy legyünk együtt stb. Akkor is amikor volt barátom, de engem egyáltalán nem érdekelt. Aztán egyszer csináltam vele egy nem túl szép dolgot es utána megutált, nem keresett többé. Rá pár hónapra éreztem azt, hogy érdekel meg vele akarok lenni stb. Felvettem vele a kapcsolatot, találkozgattunk is, de a végén nem lett belőle semmi, mert én odalettem érte túlságosan is ő viszont nem! És mindig veszekdetünk emiatt. Azt hiszem az élet igazságos!:D Szerintem, ha azt akarod, hogy érdekeld a csajt, akkor vegyél vissza a lendületboől, higyje azt, hogy már nem érdekel! Ez nálam legalábbis bevált...
2011. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Volt, nem is olyan régen, de elhajtottam a fenébe. Ha akkor nem kellettem, akkor most se kelljek alapon.


Alapvetően az idő nem változtat meg semmit. Ha nem teszünk semmit, semmi sem változik. Akkor udvaroltam, elküldött, békén hagytam. Utána meg ő jön oda, hogy mégis? Miért? Mi változott? Talán a legjobb válasz erre az, hogy akkor is kellettem volna neki, de büszkeségből, hiúságból mondott nemet.

2011. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én most ezt az időszakot élem át. Udvaroltam elég rendesen egy lánynak és semi normális visszajelzést nem kaptam tőle és telejsen elegem lett belőle, jogosan szerintem. Most úgy vagyok vele, hogy hagyom, én megtettem mindent értünk.Szóval nyugodt a lelkiismeretem. Nem fogom már többé keresni, ha akar vmit akkor majd megkeres. csá :D
2011. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
és ha megkeresne, mit lépnél? Elutasítanád vagy adnál neki esélyt?
2011. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Adnék neki egy esélyt, de annyi biztos, hogy elmondanám, hogy mit várnék el tőle a közeljövőben. Más érzéseivel nem szabad játszadozni!
2011. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

mit várnál el tőle?

miért gondol(ta)od, hogy ő nem akarja?

hogyan közeledhetne feléd? milyen közeledést nem utasítanál vissza?

2011. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Először is azt, hogy érdeklődjön írántam (számomra nagyon fontos dolog ez) bármilyen formában (telefon, közösségi oldal etc.) Ha lehetőség nyílik rá akkor találkozzon velem sűrűbben. Éreztesse velem, hogy szüksége van rám.

Sajnos nem látok a fejébe, de néha nem ártana, lehet, hogy ő is azt várja, hogy lépjek de én meguntam, eleget foglalkoztam vele, ahoz, hogy leessen neki, hogy mi van.

A találkozások híve vagyok, tudom, hogy elfoglalt, de hogy ha érez irántam valamit akkor tud rám időt szakítani. Jelenleg most bármilyen közeledés formát el tudnék viselni, ha végre képes lenne értem valamit megtenni ez ügyben. Rettentően hiányzik, de most ez van, ezt kell szeretni. Rá kell jönnie, hogy hiányzok neki vagy nem. Ha igen akkor úgyis lépni fog, mert ő is ember és vannak érzései. Nahát csak ennyi :D Jó volt kiönteni egy kicsit a szívem :) hálás vagyok neked! Köszönöm! :)

2011. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem, és valószínű veled sem előfordulni! ez csak Ryan Reynolds-al fordulhat elő valamelyik happyendel végződő filmben!
2011. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!